Магістратура за інноваційною програмою

19:06, 23-01-2020

Кінець минулого року ознаменувався для Державного університету телекомунікацій відкриттям магістратури на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності (наказ № 545 від 02 грудня 2019 року).

Інноваційна освітньо-професійна програма «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа) вводиться в дію з 01 вересня 2020 року.

Здобувачі магістерської програми матимуть змогу здобути освітню кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», професійну кваліфікацію 2433.2 «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти».

Магістерська програма кафедри документознавства та інформаційної діяльності передбачає підготовку фахівців, здатних розв’язувати складні завдання і проблеми функціонування інформаційної, бібліотечної та архівної справи, або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог.

Теоретична складова програми передбачає вивчення інформаційних та документних систем установ; закономірностей функціонування інформаційних систем; технологій управління інформаційними, архівними та бібліотечними установами. Головними об’єктами вивчення та діяльності є інституції та інфраструктура, що забезпечують створення, розповсюдження, акумулювання, зберігання, архівування, доступ до інформації та знань у будь-яких форматах; теорії, процеси, технології та стандарти для створення інформаційних ресурсів; інформаційно-пошукові системи; просування інформаційних ресурсів в мережі Інтернет.

Окрім спеціальних та загальних компетентностей, магістри кафедри документознавства та інформаційної діяльності, опанувавши освітньо-професійну програму, матимуть змогу розв’язувати складні завдання та практичні проблеми в інформаційній, бібліотечній та архівній сфері.

Тож, шановний абітурієнте!

Запрошуємо тебе до магістратури за інноваційною освітньо-професійною програмою
 «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»!

Гарантуємо незабутні роки навчання, фахову підготовку на високому навчально-методичному рівні, затребуваність на сучасному ринку праці!

До зустрічі!J