Увага! 14 липня 2021 року починається прийом документів для вступу на навчання в Університет

12:11, 10-07-2021

Шановні абітурієнти!

Нагадуємо Вам, що Міністерство освіти і науки України з 14 липня 2021 року надало Державному університету телекомунікацій право на отримання Ваших документів для вступу на навчання в Університет по обраній Вами спеціальності.

В нашому Університеті кожна кафедра заключила договори з міжнародними компаніями, що працюють в Україні.

Завдяки цьому навчання студентів проводиться теоретично і практично по компетенціям даних компаній.

Це дозволяє нашим студентам бути прийнятими на роботу в одну з компаній-партнерів кафедри і успішно виконувати свої обов’язки в ній.

Кожна кафедра своїм студентам перед закінченням навчання в Університеті, спільно з компаніями-партнерами, видає сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

Міжнародні компанії, які працюють в Україні та з якими кафедрами Університету укладені договори про співпрацю, планують з наступного року проводити всі співбесіди при працевлаштуванні на англійській мові. Для відмінного володіння англійською мовою в нашому Університеті на 1 та 2 курсах проводиться по 3 пари англійської мови на тиждень, а на 3, 4, 5, 6 курсах англійською мовою проводиться 20% навчальних занять по кожній дисципліні. Така система вивчення англійської мови, як показав досвід Університету, дозволяє студенти по закінченню бакалаврату вільно володіти англійською мовою.

Вступайте навчатись до Державного університету телекомунікацій і ви побудуєте свою успішну кар’єру!

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: