Чому обрати Державний університет телекомунікацій в 2021 році?

21:44, 13-07-2021

Шановні абітурієнти,

Інформуємо Вас, що Міністерство освіти і науки України з 14 липня 2021 року надало Державному університету телекомунікацій право на отримання Ваших документів для вступу на навчання в Університет по обраній Вами спеціальності.

Документи для вступу до Університету Ви можете надавати особисто в приймальну комісію Університету (м. Київ, вул. Солом’янська 7) або в електронному вигляді: для подачі документів в електронному вигляді Вам необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua та завантажити до нього скановані копії Ваших документів. Після цього в особистому кабінеті Ви зможете подати електронні заяви на вступ до Університету.

В нашому Університеті викладаються найзатребуваніші на ринку спеціальності: в телекомунікаціях, в інформаційних технологіях, в захисті інформації, в менеджменті.

В нашому Університеті кожна кафедра заключила договори з міжнародними компаніями, що працюють в Україні. Навчання студентів проводиться теоретично і практично по компетенціям даних компаній.

Кожна кафедра своїм студентам перед закінченням навчання в Університеті, спільно з компаніями-партнерами, видає сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

Не втратьте свій шанс! Подавайте заяви на вступ на всі спеціальності нашого Університету і Ви гарантовано будете навчатись у 2021 році.

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: