Гарантоване працевлаштування після навчання в Державному університеті телекомунікацій

19:41, 14-07-2021

Шановні абітурієнти,

Наша кафедра, як і всі кафедри Університету, заключили договір з міжнародними компаніями – потенційними роботодавцями кафедри.

За домовленістю з компаніями зміст навчання, тобто освітньо-професійні програми кафедри, включають в себе теоретичне вивчення того що потрібно для роботи в компанії і отримання в Університеті практичних умінь і навиків на обладнанні останнього покоління компаній-партнерів кафедри.

Така підготовка студентів в Університеті після закінчення бакалаврату і магістратури надає їм рейтингові переваги при працевлаштуванні.

В Університеті встановлена традиція, що кожна кафедра разом з компанією-партнером кафедри в останньому семестрі навчання в бакалавраті та магістратурі обов’язково видають спільний сертифікат, підтверджуючий теоретичні знання і практичні уміння та навики студента. Цей сертифікат гарантує сто відсоткове прийняття випускника нашого Університету на роботу в дану компанію, що означає початок успішної побудови службової кар’єри.

Шановні абітурієнти, дана система працевлаштування в Університеті випробувана впродовж останніх чотирьох років і підтверджується Почесними званнями «Лідер вищої освіти України» 2020 року, 2021 року і нагородами «Досягнення у працевлаштуванні випускників закладу вищої освіти» 2020 року, 2021 року від Міністерства освіти і науки України.

Подавайте документи в наш Університет, на всі спеціальності, ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію – отримати бажану спеціальність, моральне задоволення, фінансовий достаток і побудувати службову кар’єру.

Здавайте документи на вступ до нашого Університету і Ви успішно вирішите питання свого майбутнього!

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: