Державний університет телекомунікацій - лідер з працевлаштування студентів!

10:20, 17-07-2021

Шановні абітурієнти,

Державний університет телекомунікацій розпочав набір студентів в 2021 році. Для вступу до Університету Ви можете здавати документи особисто в приймальну комісію Університету (м. Київ, вул. Солом’янська 7) або в електронному вигляді: для подачі документів в електронному вигляді Вам необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua та завантажити до нього скановані копії Ваших документів. Після цього в особистому кабінеті Ви зможете подати електронні заяви на вступ до Університету.

В нашому Університеті студенти навчаються за найсучаснішими освітніми програмами, які побудовані відповідно до вимог міжнародних компаній, які працюють в Україні і потребують кваліфікованих спеціалістів, які повинні відмінно знати все теоретично та вміти працювати практично. Кожного року ці освітні програми представляються на престижній виставці «Освіта та кар’єра».

В 2021 та 2020 роках Державний університет телекомунікацій удостоєний Почесного звання «Лідер вищої освіти України» та був нагороджений Гран-Прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників закладу вищої освіти». Це означає, що в нашому Університеті найбільша кількість випускників серед університетів України, які успішно працевлаштувались після завершення навчання.

Якщо Ви бажаєте отримати сучасну освіту, яка забезпечить Вам перше високооплачуване робоче місце – вступайте навчатись до Державного університету телекомунікацій!

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: