23:22, 21-07-2021

Шановні абітурієнти!

Не втратьте можливість вступити на одну з найпрестижніших освітніх програм – інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю чи документознавство та інформаційна діяльність.

Студенти нашої кафедри отримують знання й практичні навички з електронного документообігу, управління інформаційно-документаційними системами, рекламної діяльності та копірайтингу, роботи прес-служби та мас-медіа сучасного світу.

Для забезпечення якості проведення занять створена сучасна навчально-лабораторна база «Віртуальний офіс». Це єдиний в Україні навчально-практичний майданчик, організований разом із партнером кафедри - Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», де на надсучасні комп’ютери установлено ліцензійне програмне забезпечення системи електронного документообігу АСКОД. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями й навичками роботи з даним програмним забезпеченням, що робить їх конкурентоспроможними на ринку праці.

Якщо Ви бажаєте обійняти омріяну посаду в найвідоміших вітчизняних та міжнародних компаніях та отримувати достойну заробітну платню, яка надасть Вам економічну незалежність, цей успішний кар’єрний шлях починається з кафедри документознавства та інформаційної діяльності!

Не втратьте свій шанс, останній день подачі заяв 23 липня 2021року.