В нашому Університеті всі навчальні аудиторії приведені в зразковий стан, що створює комфортні умови для проведення навчального процесу

09:26, 28-07-2021

В нашому Університеті всі навчальні аудиторії для проведення лекційних, практичних та лабораторних занять приведені в зразковий стан, що створює комфортні умови для проведення навчального процесу.

Сто відсотків аудиторій та лабораторій відремонтовані та забезпечені новими меблями. Кожне приміщення для навчального процесу укомплектоване сучасними комп’ютерами, проектором та екраном для демонстрації навчальних матеріалів, а також інтерактивною дошкою. Усі лабораторії та аудиторії підключені до мережі високошвидкісного інтернету (5Гбіт/с). Студенти та викладачі мають змогу використовувати Wi-Fi мережу Університету для безкоштовного доступу в Інтернет.

Інтернету  зі швидкістю 5Гбіт/с немає ні в одному  навчальному закладі  України, він є тільки в  нашому Університеті.

Для покращення освітлення в аудиторіях та лабораторіях встановлені енергозберігаючі LED світильники з світлодіодними лампами та розетками ІР класу захисту у спеціальних сертифікованих коробках з спеціальними сертифікованими  силовими кабелями. На сонячній стороні навчально– лабораторного корпусу для створення сприятливих умов для проведення занять в навчальних аудиторіях встановлені кондиціонери, жалюзі та штори затемнення. В опалювальний сезон у всіх аудиторіях та лабораторіях підтримується комфортний температурний режим.

Вищезазначене створює умови для забезпечення якісного проведення занять на сучасному рівні.

Життєве кредо нашого Університету:

Любимо Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами.

Навчання в нашому Університеті найкраще!

Державний університет телекомунікацій неодноразово нагороджений вищою нагородою – Гран-прі «Лідер вищої освіти»!

Якщо ви бажаєте отримати сучасну освіту, яка надасть Вам перше високооплачуване робоче місце – вступайте на навчання до Державного університету телекомунікацій!

Ми піклуємось про ваше майбутнє!