Ваш кар’єрний зріст починається з кафедри Публічного управління та адміністрування

09:51, 22-07-2021

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Хочете змінити себе і країну – вступайте на навчання за спеціальністю Публічне управління та адміністрування до Державного університету телекомунікацій.

Вас навчать що робити, як робити і для чого, щоб Ваше життя змінилося на краще. Тільки на кафедрі Публічного управління та адміністрування Вас навчать як управляти підприємством і керувати державою.

Особливістю навчання саме на кафедрі Публічного управління та адміністрування є отримання студентами сертифікатів про стажування в органах державної влади із зазначенням здобутих професійних компетенцій, що дає нашим студентам пріоритет в  отриманні першого високооплачуваного робочого місця.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в найвідоміших державних та міжнародних компаніях світу та  отримувати достойну заробітну платню, яка надасть Вам незалежність, цей щасливий шлях та кар’єрний зріст починається з кафедри Публічного управління та адміністрування.

Вступайте на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Не втратьте свій шанс, останній день подачі заяв 23 липня.