Будь у тренді: спеціальність «Публічне управління та адмініструванн» дедалі більше набуває популярності!

10:48, 23-10-2021

У Державному університеті телекомунікацій відбувається підготовка фахівців за спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування». Сьогодні ця спеціальність є унікальною, оскільки це – управлінська діяльність, яка пов’язана з розробкою, прийняттям та реалізацією управлінських рішень в межах державних підприємств, установ та організацій у контексті вирішення стратегічних завдань розвитку, міста, регіону, держави.

Завдання нашої кафедри – забезпечити публічний сектор нашої країни висококваліфікованими фахівцями; сформувати креативне покоління управлінців, які мають глибокі теоретичні знання, вміють системно та інноваційно мислити, здатні приймати рішення, керуватися принципами та відстоювати інтереси суспільства.

Перспективами працевлаштування є центральні органи державної влади, державні органи влади обласного, районного та місцевого рівнів самоврядування, підприємства та організації різного підпорядкування та форм власності.

Шановний АБІТУРІЄНТЕ, ми чекаємо на ТЕБЕ, щоб розбудовувати нашу країну РАЗОМ!

Підписуйся на спільноти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Державного університету телекомунікацій та першим отримуй новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та інші цікаві події!

Telegram: https://t.me/dut2021_pua

Viber: https://invite.viber.com