Вітаємо Кондрашова Олексія Андрійовича з успішним захистом!

09:48, 15-05-2016

31 травня 2016 р. відбулось шосте засідання спеціалізованої вченої Ради К 26.861.03 з нагоди розгляду дисертації Кондрашова Олексія Андрійовича на тему «Організація контролю процесу прийняття управлінських рішень на підприємстві», подану на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Дисертацію виконано у Державному університеті телекомунікацій.

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Виноградова Олена Володимирівна, завідувач кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій.

Офіційні опоненти:

·        декан факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Приазовського державного технічного університету», доктор економічних наук, доцент Верескун Михайло Вікторович,

·        завідувач кафедри економіки та менеджменту ВСП «Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», доктор економічних наук, доцент Новикова Іннола Вікторівна

Вітаємо Кондрашова Олексія Андрійовича з успішним захистом! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги, успіхів у розв’язанні всіх подальших наукових проблем.