Завідувач кафедри української мови Грищенко Ірина Василівна відвідала практичне заняття, що проводила старший викладач Стежко Світлана Орестівна у групі ПВ-2

20:08, 26-11-2017

Комунікативна мета заняття – активізація та удосконалення практичних навичок та умінь студентів у таких сферах мовленнєвої діяльності, як читання, аудіювання (сприйняття та розуміння текстів соціально-культурного, соціально-політичного характеру), мовлення (формування навичок діалогічного й монологічного відповідно до ситуативних моделей комунікації); письмо (формування вмінь та навичок, необхідних для виконання різноманітних письмових завдань у процесі навчального й побутового спілкування).

Виконуючи післятекстові завдання, студенти вчаться знаходити основну інформацію тексту, стисло відтворювати її в усній формі за планом та опорними словами. Завдання сприяють розвитку навичок і умінь у сфері монологічного та діалогічного мовлення. Студенти вчаться продукувати власні монологи в межах опрацьованої тематики, вести бесіду. Передтекстові й післятекстові завдання сприяють розвитку вмінь і навичок писемного мовлення.

На занятті Жан-Батіст  самостійно створив кросворд

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації