Відкрите заняття зі слухачами-іноземцями групи ПВ-2 на тему: “Моя майбутня професія”

08:24, 17-04-2018

12 квітня 2018 року завідувачем кафедри української мови, доктором філологічних наук, доцентом Грищенко Іриною Василівною було проведено відкрите заняття зі слухачами-іноземцями групи ПВ-2 на тему: “Моя майбутня професія”.

Навчальною метою було визначено - активізацію мовленнєвої діяльності слухачів у галузі майбутньої професійної діяльності; вдосконалення навичок діалогічного мовлення з опорою на лексико-граматичну структуру; розвиток мовної здогадки, самостійного мислення; удосконалення навиків аудіювання для отримання необхідної інформації.

Слухачі назвали відомі їм професії (один зі слухачів записував на дошці) та пов’язали цей список з місцем роботи (лікар працює у лікарні, робітник працює на заводі, вчитель працює у школі, викладач працює в університеті, офіціант працює у кафе, журналіст працює на телебаченні, продавець працює у магазині, юрист працює у суді, кухар працює у ресторані тощо). Було опрацьовано питання: «Ким ви працюєте?», «Хто ви за професією?», «Ким ви будете працювати?», «Де ви працюєте?», кожен зі слухачів-іноземців розповів про свої плани про вибір майбутньої професії.

Працюючи у парах, підготували та продемонстрували міні-діалоги «Хто це? Де він/вона працює?» за зразком: «Це Марина. Вона викладач. Вона працює в університеті».

Викладачка налагодила контакт з аудиторією, залучила слухачів до активної навчальної роботи. Цьому сприяло застосування інноваційних методів навчання іноземних мов. Різними видами завдань слухачі закріпили набуті навички, поглибили і закріпили отримані знання. Атмосфера на занятті дружня, спокійна, позитивна, що сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу.

Заняття пройшло на належному науково-методичному рівні.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення