Відкрите заняття зі слухачами-іноземцями груп ПВ-1 та ПВ-2 на розмовну тему: "Мій робочий день"

08:29, 24-04-2018

20 квітня 2018 року старшим викладачем кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін, кандидатом філологічних наук Векуа Оксаною Віталіївною було проведено відкрите заняття зі слухачами-іноземцями груп ПВ-1 та ПВ-2 на тему:"Неузгоджене означення" та розмовну тему "Мій робочий день".

Слухачі на занятті показали вміння самостійно наводити приклади до теми (складати словосполучення), актуалізуючи у такий спосіб уже відому їм лексику та синтаксичні конструкції, а також уміння ставити запитання до нового тексту та спілкуватися.

Хід заняття засвідчив, що іноземні слухачі підготовчого відділення досить добре засвоїли новий матеріал, а також продемонстрували навички аналізу тексту та аудіювання.

Заняття відбулось у робочій, позитивній атмосфері, що сприяє кращому оволодінню новим матеріалом та закріпленню вже пройденого.

Викладачеві вдалося вдало поєднати комунікативну гру, тематично пов’язану з лексикою заняття з досить складною, як для не носіїв мови, темою. Позитивним може стати і залучення художніх текстів, які стали додатковим потрібним матеріалом для різноманітних лексико-граматичних вправ та комунікативних завдань, які пропонував викладач відповідно до потреб навчання.