Укр.   Рус.   Eng.

Інтерактивне навчання на практичних заняттях з української мови для іноземних слухачів

У Державному університеті телекомунікацій викладачі кафедри української мови процес вивчення української мови іноземними слухачами підготовчого відділення здійснюють в умовах постійної, активної взаємодії між викладачем і слухачем.

У педагогіці розрізняють кілька моделей навчання: пасивна, активна та інтерактивна – ("inter" – взаємний, "act" – діяти).

Інтерактивне навчання – спеціальна форма діяльності; це діалогове навчання, під час якого відбувається взаємодія викладача і іноземного слухача. За інтерактивного навчання викладачами кафедри освітній процес організовується таким чином, що практично всі іноземні слухачі є залученими у процесі пізнання, при цьому кожний робить свій індивідуальний внесок у загальну справу. Обмін знаннями, ідеями, думками відбувається в доброзичливій атмосфері, в умовах взаємної підтримки, взаєморозуміння, взаємодії. Під час інтерактивного навчання людина стає не об'єктом, а суб'єктом навчання, вона відчуває себе активним учасником подій і власної освіти та розвитку. Це забезпечує внутрішню мотивацію навчання, що сприяє його ефективності. Завдяки ефекту новизни та оригінальності інтерактивних методів при правильній їх організації зростає цікавість до процесу навчання!

Використання на практичних заняттях з української мови народознавчих мотивів українського народу дає змогу іноземному слухачеві навчатися ефективній роботі у колективі. Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно-зорієнтованого навчання, оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомлення себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.

Скільки існує різних оригінальних способів прикрашати великодні яйця! Усіх не перелічити. Але викладачі кафедри вирішили вибрати для іноземних слухачів найбільш цікаві варіанти. До того ж практичне заняття містить насичену кількість нової української лексики, що розвиває навички говоріння.

Кожне оздоблення починається з того, що яйця потрібно зварити на круто, або видути їх вміст. Шкаралупа має бути ідеально чистою і сухою перед початком роботи.

  

Сьогодні ми пропонуємо дуже красивий і оригінальний спосіб оздоблення великодніх яєць – за допомогою кольорових ниток. Нитки намотуються на яйце по горизонталі і прикріплюються за допомогою клею чи двостороннього скотчу. Використовуються нитки різних відтінків, наприклад переходи від темнішого до світлішого тону (ефект «омбре»), або ж можливо оформити композицію у контрастних кольорах – як душа забажає.

Після завершення роботи яйця-мотанки можна додатково прикрасити за допомогою кольорових стрічок.

Оцініть новину:
9

Читайте також

Якщо ти ще не визначився з майбутньою професією, то саме час встигнути подати заяву на цікаву та перспективну спеціальність галузі Інформаційні те..
Сьогодні, 27 червня 2019 року, в Державному університеті телекомунікацій відбулося урочисте вручення дипломів студентам денної та заочної форм навчанн..
З 2019/2020 навчального року кафедрою публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій для студентів 4 курсу спеціальності 281 &l..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 457
^