Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Інновації дають результат: від практики на заняттях до успішних виступів на конференції

16 травня 2019 року іноземні слухачі Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій взяли участь у ІІ Міжуніверситетській конференції для іноземних студентів «УКРАЇНА ОЧИМА ІНОЗЕМЦІВ».

Викладачі кафедри української мови ННІГПД Державного університету телекомунікацій приділяють велику увагу вирішенню комунікаційних проблем іноземних слухачів Підготовчого відділення.

Застосовуючи інноваційні методи навчання на заняттях, викладачі кафедри вчать іноземних слухачів вільно спілкуватися українською мовою не тільки в аудиторії, а й за межами університету.

Результатом плідної і ефективної роботи викладачів кафедри української мови на заняттях та успішного виконання плану роботи студентського наукового гуртка кафедри української мови «Міжкультурна мовленнєва комунікація в інформаційному суспільстві» є підготовка і участь іноземних слухачів Підготовчого відділення до публічних виступів українською мовою на наукових конференціях під час навчання.

1. Мітал Йогіта Ашиш (Індія) Тема:Українське весілля очима індійських жінок, науковий консультант – к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С .О.

2. Абубакар Елмагдад (Судан) Тема:26 досягнень легкої атлетики України за 26 років незалежності, науковий консультант к. географ. н., доц., директор ННІГПД Державного університету телекомунікацій Ольховой І. О.

3. Хабіб Сабір (Пакистан) Тема:У боротьбі за незалежність (В. Чорновіл та М. Алі Джинна), науковий консультант – старший викладач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Розумна В. Р.

4. Аяйі Френсіс Одіжі (Нігерія) Тема: Інноваційний зміст навчання в Державному університеті телекомунікацій, науковий консультант –  к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С .О.

5. Джессі Фанта (Гамбія) Тема:Унікальні особливості українського жіночого одягу та колорит африканського вбрання, науковий консультант – к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С. О.

Мета викладачів кафедри: бути тим маяком для іноземних слухачів Підготовчого відділення, який покаже, що українську мову варто знати, що це престижно.


Фотографії

Оцініть новину:
13

Читайте також

У Державному університеті телекомунікацій з вересня 2019 року розпочалося навчання групи іноземних слухачів з української мови. Викладачі кафедри укра..
Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий с..
3.09.2019 року в Університеті відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня знань. В поєднанні з прогресивною теоретичною і практичною підгото..

Ключові слова


Переглядів: 710
^