Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Інновації дають результат: від практики на заняттях до успішних виступів на конференції

16 травня 2019 року іноземні слухачі Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій взяли участь у ІІ Міжуніверситетській конференції для іноземних студентів «УКРАЇНА ОЧИМА ІНОЗЕМЦІВ».

Викладачі кафедри української мови ННІГПД Державного університету телекомунікацій приділяють велику увагу вирішенню комунікаційних проблем іноземних слухачів Підготовчого відділення.

Застосовуючи інноваційні методи навчання на заняттях, викладачі кафедри вчать іноземних слухачів вільно спілкуватися українською мовою не тільки в аудиторії, а й за межами університету.

Результатом плідної і ефективної роботи викладачів кафедри української мови на заняттях та успішного виконання плану роботи студентського наукового гуртка кафедри української мови «Міжкультурна мовленнєва комунікація в інформаційному суспільстві» є підготовка і участь іноземних слухачів Підготовчого відділення до публічних виступів українською мовою на наукових конференціях під час навчання.

1. Мітал Йогіта Ашиш (Індія) Тема:Українське весілля очима індійських жінок, науковий консультант – к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С .О.

2. Абубакар Елмагдад (Судан) Тема:26 досягнень легкої атлетики України за 26 років незалежності, науковий консультант к. географ. н., доц., директор ННІГПД Державного університету телекомунікацій Ольховой І. О.

3. Хабіб Сабір (Пакистан) Тема:У боротьбі за незалежність (В. Чорновіл та М. Алі Джинна), науковий консультант – старший викладач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Розумна В. Р.

4. Аяйі Френсіс Одіжі (Нігерія) Тема: Інноваційний зміст навчання в Державному університеті телекомунікацій, науковий консультант –  к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С .О.

5. Джессі Фанта (Гамбія) Тема:Унікальні особливості українського жіночого одягу та колорит африканського вбрання, науковий консультант – к. філол. н., завідувач кафедри української мови Державного університету телекомунікацій Стежко С. О.

Мета викладачів кафедри: бути тим маяком для іноземних слухачів Підготовчого відділення, який покаже, що українську мову варто знати, що це престижно.


Фотографії

Оцініть новину:
12

Читайте також

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі «Системного аналізу» є 50 місць для прийому на навчання на 1 курс денної ф..
25 травня 2019 року представниками військ зв’язку Збройних Сил України була проведена презентація кадрових можливостей та пропозицій по вільним ..
Друже абітурієнте! А чи знаєш ти, що для отриманнянеобхідних знань, вмінь і навичок не достатньо знати тільки теорію? Напевно знаєш. Бо як можна, н..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 375
^