Відкрите заняття з іноземними слухачами підготовчого відділення

13:02, 03-10-2019

01 жовтня 2019 року завідувач  кафедри української мови к.філол.н. Стежко С.О. провела відкрите заняття з української мови для іноземних слухачів підготовчого відділення.

Варто зауважити, що на відкритому занятті були присутні як викладачі кафедри української мови, так і завідувач кафедри іноземних мов доцент к.пед.н. Семенов Ю.М. та доцент кафедри менеджменту к.е.н. Гавриш О.М.

Методи викладання української мови для іноземців постійно розвиваються, особливо разом з досягненнями в галузі інноваційних технологій. Однією з основних інновацій є підхід Dogme. У мовному навчанні (комунікативний підхід) полягає у частковій відмові  від підручників на користь розмовної комунікації між студентами та викладачами. Dogme сигналізує про відхід від єдиного підходу до викладання матеріалу всій групі студентів. Для багатьох викладачів цей unplugged (відключений) підхід є новим способом погляду на контент уроку та надає більше часу для креативної мовної роботи студентів.

На занятті також було використано різні види творчо-розвивальних технологій: ігрову технологію, технологію розвитку критичного мислення.

Під час заняття Гавриш Оксана Миколаївна мала можливість стати учасником комунікативного тренінгу, спілкуючись з іноземними слухачами українською мовою.