Конкурс з української мови імені Петра Яцика у Державному університеті телекомунікацій

17:02, 10-11-2020

10 листопада 2020 року у Державному університеті телекомунікацій відбувся І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Організаторами конкурсу були викладачі кафедр української мови і документознавства та інформаційної діяльності університету.

Перед початком конкурсу студентам університету було проведено вступну лекцію про нашого земляка, великого українця, громадського діяча, визначного бізнесмена і щедрого мецената – Петра Яцика. Йому в житті пощастило досягти вершин, здобути перемогу над несприятливими обставинами і донести до світу, сказати зрозумілою йому мовою, хто ми такі і що маємо усі – політичні, юридичні та історичні права на власну державу - Україну.

Яцик, як людина глибоко духовна, абсолютно чесна у справах бізнесових, сповідує непорушність моральних цінностей. Великий скептик, він умів практично подивитися на людські пристрасті і переоцінити ті речі, які видавалися непорушними. Простий юнак з України виріс у Канаді до рівня видатного громадського діяча, який виразно бачить українські національні пріоритети і безкомпромісно відстоює їх і словом, і ділом.

Яцик добре знав, як в Україні нищилося все українське, тому активно підтримував масштабні українські проекти, скажімо, його кафедра в Українському інституті при Гарвардському університеті, Центр досліджень історії України при Канадському інституті українських студій в Альбертському університеті, український відділ при інституті Гаррімана у Колумбійському університеті, український лекторій у Лондонському університеті, освітньо-наукові центри в кількох інших престижних університетах Заходу.

Заснував Лігу українських меценатів, під егідою якої організував міжнародний конкурс знавців української мови. Конкурс, який тепер носить його ім’я, став масовим і залучив до вивчення нашої мови українців всього світу.

Після чого у студентському центрі залишились виключно конкурсанти, які протягом двох годин виконували конкурсну роботу.

Список учасників ХХІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
Державного університету телекомунікацій

Навчально-науковий інститут телекомунікацій:

група ТСД - 21:

1. Андрусенко Христина Віталіївна
  2. Гайдур Ксенія Володимирівна
  3. Чала Ярослава Олександрівна

група ТСД - 22:

1. Макаревич Антон
  2. Михайленко Віталій

група ТСД - 23:

1. Потапенко Дмитро Олександрович
  2. Рековський Олександр Романович

група ТСД - 24:

1. Щеглова Олена Андріївна
  2. Виноградов Олександр Дмитрович
  3. Дроголо Маріанна Олександрівна

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій:

група ІСД-21:

1. Єрьоменко Микита Олексійович
  2. Тельпук Дарья Олександрівна
  3. Карпенко Владислав Ігорович
  4. Щибун Євген Юрійович
  5. Срібна Аліна Анатоліївна

група ІСД-22:

1. Пришко Сергій Андрійович

група КІД-21:

1. Файчук Ліна Миколаївна
  2. Петрунчак Анна Романівна
  3. Леліовська Діана Олександрівна

група КІД-22:

1. Галета Володимир Сергійович
  2. Горбонос Віталій Олександрович

група КНД-21:

1. Ожигін Нікіта Валерійович
  2. Ксаверів Сергій Володимирович

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва:

група АЗД-11:

1. Сивоголовко Каміла Сергіївна
  2. Байбакова Карина Геннадіївна
  3. Дудок Лідія Андріївна
  4. Євхимець Денис Анатолійович

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи