Інноваційний процес професійного виховання з публічного управління набирає обертів і прогресує

08:20, 25-02-2018

Запроваджений експеримент для професійного виховання та адаптації студентів до свого фаху з публічного управління та адміністрування в Державному університеті телекомунікацій набирає обертів.

Сутність експерименту – див. розділ «Оригінальна система виховання професіоналів нової формації»

Головним акцентом у процесі професійного виховання з публічного управління та адміністрування є використання інституту старостату для професійної адаптації студентів до принципів організації управлінської роботи в системі студентського самоврядування.

Перше півріччя цього навчального року позначилося досвідом первинного опанування цієї частини програми професійного виховання для студентів І курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

У відповідності до ПОЛОЖЕННЯ про старосту академічної групи Державного університету телекомунікацій основними положеннями статусу старости визначено:

• Староста академічної групи Державного університету телекомунікацій є представником академічної групи та співпрацює із деканатом та Студентською радою Університету для організаційного забезпечення навчального процесу в академічній групі та для управління студентським колективом групи при залученні її до всіх організаційних заходів, що проводяться деканатом факультету/інституту, ректоратом або за їх дорученням та Студентською радою.
  • Староста представляє інтереси студентів групи в деканаті факультету/інституту, на профілюючій кафедрі та у Студентській раді.

Підсумовуючи результати проведеної роботи попереднього старости та його команди (заступників, помічників) в цілому можна визначити наступне.

1. Як представник групи староста  зарекомендувала себе з позитивної сторони, у групі користувалася повагою.
  2. Співпраця із деканатом та Студентською радою Університету в цілому велася на достатньому рівні.
  3. Організаційне забезпечення навчального процесу в академічній групі старостою було на доброму рівні.
  4. Управління студентським колективом групи при залученні її до всіх організаційних заходів, що проводяться деканатом факультету/інституту, ректоратом або за їх дорученням та Студентською радою – на доброму рівні.
  5. Представлення інтересів студентів групи в деканаті факультету/інституту – на достатньому рівні.
  6. Представлення інтересів студентів групи на профілюючій кафедрі – на низькому рівні.
  7. Представлення інтересів студентів групи у Студентській раді – на достатньому рівні.

В цілому роботу старости можна визначити як позитивну.

На початку другого семестру на загальних зборах групи у присутності куратора групи був обраний наступний староста, який має сформувати свою команду.

Кафедра Публічного управління та адміністрування Науково-навчального інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій виносить подяку групі, старості групи та замісникам старости за перший нелегкий досвід в опануванні студентського самоврядування. Дуже цінним є, наші шановні студенти, Ваше прагнення до справжнього студентського гуртування, до опановування дорослого відповідального життя у великому колективі, до визначення своєї ролі в ньому. А новому керівництву групи – новому старості та його команді - кафедра Публічного управління та адміністрування бажає великих управлінських та особистісних успіхів!