Офіційне звернення кафедри Публічного управління та адміністрування

19:04, 04-03-2018

На звітному засіданні кафедри Публічного управління та адміністрування, яке відбулося наприкінці лютого місяця 2018 року, було заслухано професорсько-викладацький склад та завідувача кафедрою. Головним питанням зібрання було визначення рівня та ефективності реалізації завдання Вченої ради Державного університету телекомунікацій та ректора ДУТ із забезпечення інноваційного змісту навчання у спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». За результатами слухань та обговорень даного питання кафедрою ухвалено:

1. Початковий етап впровадження багатоваріативної системної довготермінової програми забезпечення інноваційного змісту навчання зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» вважати ефективно реалізованим.
  2. Головним кафедральним завданням з 01.03.2018 року вважати реалізацію наступного етапу вище зазначеної програми із забезпечення інноваційного змісту навчання.
  3. Підготувати звіт про інноваційний зміст навчання у Державному університеті телекомунікацій зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» для широкого загалу користувачів та потенційних абітурієнтів ДУТ і опублікувати його у вигляді звернення для пояснень об’єктивних переваг навчання по спеціальності саме в ДУТ.

На виконання рішення кафедри Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій публікуємо відповідне звернення.

ШАНОВНІ НАШІ АБІТУРІЄНТИ!

Кафедра Публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій виражає Вам щиру вдячність за велику увагу і довіру до нас!

Надзвичайно велика Ваша зацікавленість у нашій спеціальності саме в нашому університеті виявляється у Ваших постійних зверненнях до нас і у Ваших багаточисельних анкетах із заявками на навчання на нашій спеціальності саме в ДУТ! Дякуємо і обіцяємо виправдати Ваші сподівання!

У багаточисельних розмовах із Вами, наші шановні абітурієнти, ми завжди звертали особливу увагу на Ваші побажання і пріоритети в організації навчального процесу та наповненні навчання сучасним змістом з інноваційними техніками та технологіями навчання. Тому, вступивши до нас, Ви побачите і відчуєте, що ми врахували і надалі будемо враховувати Ваші конструктивні побажання, підтримувати Ваші продуктивні ініціативи та станемо великою дружньою родиною однодумців.

Із гордістю і радістю, звітуємо перед Вами про наші наукові та навчальні здобутки:

1. Нами розроблена і впроваджена система професійного виховання студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», яка покликана забезпечити професійну адаптацію особистості вже із студентських лав. – детально – див. розділ Оригінальна система виховання професіоналів нової формації

Необхідно підкреслити, що дана система є аутентичною, і активно функціонує в тільки в нашому університеті. А головне – саме ця програма може активувати у студента системне мислення і фахове сприйняття своєї діяльності ще до першого дня своєї професійної діяльності. Подібна підготовка в інших навчальних закладах не проводиться.

1. Кафедрою Публічного управління і адміністрування Державного університету телекомунікацій розроблена і впроваджена абсолютно інноваційна програма бакалаврату нашої спеціальності, аналогів якій на теренах освітнього простору України також немає – див. розділ Інноваційна програма бакалаврату

2. Провідними науковцями нашої кафедри розроблена і впроваджена ексклюзивна модернізована програма магістерської підготовки, яка фактично орієнтована на підготовку професіонала з публічного управління із знаннями європейських й світових управлінських механізмів та інструментів ефективного державницького менеджменту та громадянського самоврядування – див. розділ Модернізована система підготовки магістрів

На ринку освітніх послуг подібних програм не існує. І в даному контексті – ДУТ є лідером.

Шановні абітурієнти! Державний університет телекомунікацій вже визнаний на міжнародному просторі освітніх послуг. Саме наш вищий навчальний заклад використовує весь арсенал модернізації вітчизняної вищої освіти та йде шляхом інноваційного змісту навчання. І ми щиро вдячні всім нашим студентам, що обрали наш університет, і всім нашим абітурієнтам, які вирішили йти разом з нами шляхом набуття надсучасних знань!

З повагою, науково-педагогічний колектив
кафедри Публічного управління та адміністрування