Унікальні можливості кар’єрного росту для всіх фахівців, що надає тільки ділова освіта і тільки в ДУТ!

19:35, 01-04-2018

Нова ділова освіта з управління за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», програма якої розроблена КАФЕДРОЮ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ в Державному університеті телекомунікацій, надає нашим студентам широкі можливості у реалізації себе на ринку праці. (детальніше читати - АБСОЛЮТНО НОВА ДІЛОВА ОСВІТА З УПРАВЛІННЯ ТІЛЬКИ В ДУТ!)

Однак, ще більшої варіативності у працевлаштуванні та у гарантованій успішній побудові власної кар’єри матимуть ті, хто вже здобув вищу або іншу освіту, студенти технікумів та коледжів, які тільки здобувають або вже здобули освіту за різними спеціальностями, студенти інших вишів та інших спеціальностей, які зараз навчаються, та паралельно вступили до нас на нашу спеціальність. Начебто і так зрозуміло, що чим більше різних програм (дипломів) має людина, тим її шанси на працевлаштування вищі. Це, звісно так, але не зовсім. Головну характерну особливість в цьому питанні має саме спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» і тільки в університеті телекомунікацій.

Вагомою особливістю нашої програми спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» є те, що ми розробили і заклали гнучку систему уніфікованих компетентностей, які виступають чітким механізмом управлінської діяльності у будь-якій галузі знань, будь-якого виду економічної діяльності в країні. Що це означає? Це означає, що студент, який, наприклад, навчається у медичному училищі (університеті) і цілком орієнтований на медичну практику на протязі всього свого життя, здобувши нашу освіту, набуває управлінських компетентностей для їх реалізації у своїй галузі і на рівні медичного бізнесу, і на рівні державного (публічного) управління у відповідних органах державної влади. За рахунок підготовки за нашими програмами, даний студент може започаткувати власний бізнес і розвивати його, може працювати в системі управління в бізнес-структурах, а також може працювати у системі державних органів влади, опікуючись саме охороною здоров’я. Тобто його очікує багатоваріативна діяльність у своїй галузі. А, якщо так станеться, і із медичною системою він захоче розлучитися, то освіта з публічного управління і адміністрування є достатньо уніфікованою і цілком відкриє йому можливості для реалізації себе в будь-якій управлінській діяльності в бізнесі, або в органах публічного управління, на державній службі, або ні. Тобто освіта зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» тільки в Державному університеті телекомунікацій надає набагато більше варіацій у працевлаштуванні за рахунок своїх наукових розробок, втілених в освітньо-професійну програму даної спеціальності. І зауважте, для цього не є необхідним відходити від свого обраного професійного шляху. Достатньо лише виявити своє бажання і вступити, наприклад, на заочне відділення, і у режимі дистанційно-очного навчання набути надсучасні знання з управління за ексклюзивною програмою.

Освіта зі спеціальності 281 «Публічне управління і адміністрування» виступає для випускників інших навчальних закладів всіх рівнів акредитації та для студентів інших навчальних закладів не тільки ще однією варіацією освіти, а і певним «підсилювачем» ефективної і успішної кар’єрної реалізації людини у будь-якій галузі професійної діяльності.

Відмінність освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», що пропонується в ДУТ, від інших пропозицій ринку освітніх послуг, інших ВНЗ ще у тому, що лише наші випускники:

• є обізнаними і здатними для реалізації своїх компетенцій у бізнес-управлінні і одночасно є обізнаними і здатними для реалізації себе у професійній діяльності в публічному (державному) управлінні,
  • у якості другої (суміжної) освіти є як автономною (із широким спектром варіацій практичної діяльності) так і певним «підсилювачем» можливостей професійної реалізації в уже обраній Вами галузі діяльності, про що Ви будете мати документоване підтвердження (Державний ДИПЛОМ, як підтвердження найвищого рівня ділової управлінської освіти в Україні, із ДОДАТКОМ, де зазначені широкий спектр дисциплін, які і є орієнтиром управлінських компетенцій випускника для працедавців),
  • головною відмінністю нашого випускника спеціальності 281 «Публічне управління і адміністрування» від всіх інших фахівців, що отримали управлінську освіту у інших ВНЗ і працюють у бізнесі, є те, що випускник ДУТ крім управлінських бізнес-знань, фахово володіє і знаннями зовнішнього державно-правового середовища і організаційної взаємодії бізнесу і органів влади. Коли ми постійно чуємо про те, що державне регулювання так впливає на бізнес, що бізнес не може функціонувати і розвиватися, частіше за все, як показують наукові дослідження, це питання більше лежить у площині незнань бізнесом механізмів державного регулювання економіки країни та бізнесу зокрема, невміння жити у полі економічних, правових а, іноді і соціальних механізмів, вибудованих у державі, незнання бізнесом основних норм і правил взаємодії із державними органами. І саме цими знаннями озброєний наш випускник. Саме ці знання лежать у галузі наук, з яких походить спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Тобто нестача надважливих знань для бізнесу на етапі його розвитку цілком забезпечується нашою спеціальністю 281 «Публічне управління і адміністрування» і тільки в Державному університеті телекомунікацій.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.