Шлях до істеблішменту відкрито для всіх: новітні освітні програми для управлінської еліти тільки в ДУТ!

20:50, 09-04-2018

Суспільство прагне до змін та вимагає їх. Ті перетворення, що ми спостерігаємо в країні, насправді, надають всім нам великі можливості.   Ми можемо критично ставитися до них і казати, що всі зміни є номінальними, і все, що відбувається тільки декларації, а все залишається як було. Але це не так! Це дійсно не так!

Певний песимізм в риториці спостерігається лише у людей, які не бачать у своєму житті і в житті країни своїх спроможностей щось змінити. У такому песимізмі, нажаль, перебуває чимала частина громадянського суспільства. Звісно, що вірити кволій риториці простіше, бо саме вона виправдовує нашу бездіяльність, нашу нереалізованість у житті та нашу лінь. Обирати, звісно, кожному самостійно. Та якщо Вам важливо досягти певних висот у житті та створити своє життя таким, як саме Вам потрібно і при цьому Ви налаштовані над цим працювати, тоді ми чекаємо саме на Вас.

Сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні надають  для вишів унікальні можливості самостійної розробки освітніх програм спеціальності у тісній співпраці із практиками у даній галузі. Науково виважений формат програми забезпечується професорсько-викладацьким складом кафедри, практична актуальність підтверджується провідними фахівцями галузі. Саме за таким принципом розроблені і впроваджені у навчальний процес в Державному університеті телекомунікацій програми бакалаврського та магістерського рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Програми є інноваційними і за змістом програми, і за  наповненням навчальним науковим матеріалом - надсучасними компетенціями, які надають можливості відразу, по закінченню ДУТ, приступити до виконання професійних обов’язків та бути вже пристосованим до майбутніх змін і реформацій в країні. Але це ще не все.

Абсолютно новим словом у вищій освіті є розроблена провідними науковцями університету телекомунікацій освітньо-професійна програма зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Те, що гарантує програма в ДУТ – це повна адаптованість здобувачів нашої освіти до професійного життя, володіння практичними навичками управління різного рівня. Новим, як для програм такої спеціальності, виступає універсальна практико орієнтована система ділових компетентностей. Ця система, якою оволодіє кожен студент, по суті, є інноваційною науково-педагогічною розробкою кафедри Публічного управління та адміністрування ДУТ. Сутність її полягає у тому, що всі блоки дисциплін, закладені у навчальні плани бакалаврату і магістратури, у міждисциплінарному поєднанні надають компетентності, які абсолютно легко можуть бути реалізовані на всіх рівнях управління всіх структур бізнесу та державного управління. Це саме те, що не надасть жоден інший вищий навчальний заклад в даній спеціальності, крім Державного університету телекомунікацій. Ця система ділових компетентностей розроблена в ДУТ уособлює поєднання найкращих освітньо-професійних технік вищої функціональної ділової освіти (світові наукові розробки у навчанні управлінської ділової еліти) та класичних принципів вищої ділової освіти України.

Детальніше – читати на нашому сайті сторінки кафедри ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ:

та інформаційні повідомлення кафедри ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ:

Крім того, у навчальний процес включено практичну підготовку і вивчення ділового досвіду ефективного управління бізнесом та державним розвитком керівників, що уособлюють істеблішмент України та інших країн світу. Вивчається і аналізується їх досвід помилок і здобутків. Планується організація зустрічей із діловою елітою у науково-пізнавальному та навчальному форматі для студентів. Тому після закінчення навчання наші студенти вийдуть із багажем надсучасних знань з управління та озброєними досвідом ділової еліти в управлінні. Це значить, що у професійній діяльності наші випускники будуть мати стартову позицію у своїх знаннях кращу, ніж ті, хто підкорили пікові висоти в управлінській діяльності і заслужено належать до істеблішменту країни. А це означає, що й можливостей для підкорення висот управління, випускники університету телекомунікацій програми зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» матимуть більше, ніж на старті мали ті, хто зараз уособлює ділову еліту країни!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.