START UP кафедри Публічного управління та адміністрування: Ділова освіта міжнародного рівня

17:25, 17-06-2018

Після проведення плідної роботи кафедри з реалізації загальної університетської програми із впровадження інноваційного змісту навчання у кожну спеціальність, на протязі 2017/2018 навчального року науково-педагогічним колективом кафедри ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ підготовлений оновлений зміст спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Наша спеціальність надає для студента ДУТ набагато більше компетенцій та професійних можливостей, ніж передбачено стандартними вимогами до даної спеціальності:

1. За рахунок наукових доробок кафедри з дослідження й оптимізації уніфікованих професійних компетенцій в публічному управлінні та бізнес-управлінні та використання міжнародних практик побудови ділової функціональної освіти (за принципами МВА та DВА західноєвропейських та світових бізнес-шкіл) побудована уніфікована практико орієнтована система підготовки управлінця за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», здатного виконувати професійне управління на рівні управління державою, громадянського самоврядування, управління великими бізнес-структурами у напрямі їх великомасштабного розвитку в країні та закордоном.
  2. З позиції розвитку управлінських компетенцій з міжнародних ділових комунікацій та розвитку управлінських дослідницьких спроможностей студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», на протязі навчального 2017/2018 року у програму наукового гуртка кафедри «Управлінські наукові студії», було введено англо орієнтовану наукову підготовку  зі спеціальності. Програмою передбачено оволодіння студентством професійної термінології англійською мовою та розвиток їх дослідницьких здібностей у міжнародному професійному середовищі.
  3. З 01.09.2018 року впроваджується START UP із розвитку на міжнародному рівні принципово нової моделі ділової освіти зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», яка розроблена на кафедрі Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій. Проект впроваджується для цілковитої адаптації наших студентів до професійної діяльності на міжнародному рівні. Проектом передбачені комунікативна взаємодія із міжнародною спільнотою та навчальні тренінги й практики для студентства з налагодження міжнародних контактів, укладання міжнародних угод, розробки й реалізації міжнародних проектів та іншої професійної діяльності на міжнародному рівні.