Співробітництво кафедр ННІМП Державного університету телекомунікацій в інноваційному навчанні наших студентів

10:59, 13-11-2018

Кафедра публічного управління та адміністрування ініціювала спільну активну співпрацю трьох кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва в інноваційному підході до наповнення змісту навчання студентів університету телекомунікацій. Так, об’єднавши свої зусилля, три кафедри університету телекомунікацій:

стали на шлях спільної плідної роботи над наповненням інноваційного змісту навчання студентів своїх спеціальностей. Давні дружні професійні контакти кафедр завжди позитивно впливали на розвиток спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та виявлялись у підтримці і реалізації навчальних програм і планів даних спеціальностей для наших студентів як в навчальних аудиторіях, так і за їх межами.

Так, у плідній співпраці кафедр народилася ідея підготовки та проведення спільної міжнародної науково-практичної конференції, яка активно втілюється у життя. Флагманом нашої співпраці в цьому питанні виступає кафедра маркетингу. Метою конференції є сприяння підвищенню:

• ефективності діяльності сфери телекомунікацій відповідно до вимог світового ринку
  • якості підготовки фахівців в галузі підприємництва, маркетингу та публічного управління.

Зазначена конференція вже на активній стадії підготовки. Для наших студентів такий захід додасть надважливий елемент процесу насичення абсолютно актуальними сучасними знаннями у своїй галузі знань у так званому режимі «on-line». Вітчизняні та закордонні науковці та фахівці-практики, у процесі наукових доповідей та опублікування своїх наукових розробок взаємо збагатяться надновими знаннями, які відразу увійдуть до навчального процесу студентів університету телекомунікацій. Сучасний вітчизняний та закордонний професійний досвід стане предметом нових лекцій та тренінгів для наших студентів.

Сама конференція планується до проведення у 2019 році.

Крім того, міжкафедральне співробітництво активно просувається у питанні насичення навчального процесу студентів наших спеціальностей важливими знаннями із своїх фахових дисциплін із наочним інтерактивним включенням їх до позааудиторних навчальних тренінгів. Одним із різновидів такого навчання є тематичне відвідування та практичне ознайомлення студентів із курсами поза межами університетських стін у професіоналів-практиків на місцях їх роботи.

У цьому питанні кафедрою публічного управління та адміністрування була ініційована та організована екскурсія в Національний банк України студентів 1-3 курсів спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в контексті тематик дисциплін, що вивчаються. Для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ця екскурсія проводиться в рамках:

• вивчення дисципліни «Теорія та історія публічного управління»
  • ознайомчої практики із вивчення органів державного управління (фінансового сектору країни).

Для студентів спеціальності «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в рамках вивчення дисциплін:

• Управлінські рішення українського державотворення
  • Гроші та кредит

Крім того, ця екскурсія має надважливий виховально-пізнавальний ефект для розвитку цілісної гармонічної особистості громадянина своєї країни.

Підготовчий етап екскурсії завершено. Всі наші студенти пройшли попередню реєстрацію у Національному банку України (а це 6 груп за поділом організаційної служби та служби безпеки НБУ) Графіки проведення екскурсії узгоджені і затверджені у НБУ. Сама екскурсія відбудеться 13 та 14 листопада.

Співробітництво кафедр продовжуватиметься і ми надалі інформуватимемо про наші здобутки.