Збори студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

13:38, 09-12-2018

Шановні студенти спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання! У зв’язку із введенням в дію Програми гарантованого працевлаштування студентів з фаху (далі – Програми) кафедра публічного управління та адміністрування оголошує загальні Збори студентів нашої спеціальності денної форми навчання. Збори відбудуться у четвер 20 грудня 2018 року о 1530 в актовій залі університету телекомунікацій.

На Збори виносяться питання:

1. Про основні положення Програми та сутність координування навчального процесу кафедрою в контексті Програми.
  2. Про комплекс заходів кафедри у реалізації Програми для забезпечення гарантованого працевлаштування випускників зі спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування».
  3. Вимоги до здобувачів права гарантованого працевлаштування (до студентів ДУТ спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування»)

Явка на загальні збори всіх студентів спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання обов’язкова!

У зв’язку із цим:

1. Всім старостам груп в обов’язковому порядку довести до відома студентів про Збори, їх місце та час під особистий підпис кожного студента про ознайомлення.
  2. Здати на кафедру публічного управління та адміністрування списки груп із підписами всіх студентів про ознайомлення із даною інформацією до 1500 19.12.2018.

Науково-педагогічний колектив кафедри публічного управління та адміністрування

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.