Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Перший і єдиний серед закладів вищої освіти університет телекомунікацій впроваджує програму реальної розбудови кар’єри публічного управлінця своїх студентів вже з другого курсу навчання!

Університет телекомунікацій розпочинає введення студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в практичну професійну діяльність в органах публічної влади шляхом тривалого тренінгового стажування під керівництвом управлінців-практиків на робочих місцях.

Довготривала і кропітка робота кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій із укладання справжніх партнерських відносин із органами публічної влади надає реальні і дуже ефективні результати. Наші студенти відтепер із другого курсу навчання входять у світ своєї справжньої практичної професійної діяльності шляхом не тільки навчальних практичних занять, що цілком надають практичні компетентності з управління, а ще й довготривалими навчальними тренінговими стажуваннями безпосередньо в органах публічної влади під керівництвом справжніх управлінців-практиків.

При цьому, на відміну від всіх інших закладів вищої освіти, які переважно тільки декларують на папері про проведення практик зі спеціальності, університет телекомунікацій впровадив у навчальний процес програму потужної практичної підготовки з фаху у публічному управлінні.

По-перше, на навчальне тренінгове стажування студенти університету телекомунікацій направляються кафедрою централізовано, за розподілом, який попередньо узгоджений із всіма органами публічної влади. Для наших абітурієнтів наголосимо, що переважна більшість інших навчальних закладів зобов’язання по влаштуванню на практику перекладають на плечі самих студентів та вимагають від них довідки про проходження практик. А такий підхід, цілком зрозуміло, веде до профанації набуття реальних знань й вмінь студента з фаху. А ще гіршим явищем у системі освіти є те, що практику можуть взагалі не проводити, або формально залучати студентів до будь-якої нефахової роботи. І такі форми проведення практик, нажаль, й досі існують у вишах.

По-друге. Те, що цілком відрізняє наших студентів у практичній підготовці з публічного управління та адміністрування від студентів інших закладів вищої освіти – це те, що тренінгове стажування відбувається за програмою, яка розроблена із врахуванням всіх вимог:

а) структурно-логічній схемі освітньо-професійної програми та навчального плану,

б) конкретної практичної діяльності управлінців в органах публічної влади.

А це означає, що наші студенти до моменту потрапляння на навчальне тренінгове стажування у органи публічної влади вже і теоретично, і практично опанували всі компетенції, які потребує їх реальна професійна діяльність в тому напрямі, що уособлює орган публічної влади, який приймає їх на стажування. Тобто, наші студенти вже йдуть відпрацьовувати майстерність з фаху.

По-третє. Всі керівники установ публічної влади, що приймають наших студентів на навчальне тренінгове стажування, налаштовані залучити кращих наших студентів до реальної роботи після стажування за графіком роботи, який не відволікатиме їх від подальшого навчання в університеті. Подібною співпрацею випускаючих кафедр із реальними працедавцями жоден інший заклад вищої освіти навряд чи зможе похвалитися. Отже, вже з другого курсу навчання наші студенти мають всі шанси бути працевлаштованими за фахом та розбудовувати свою кар’єру із студентських лав!

Оцініть новину:
35

Читайте також

Урочистапосвята у студенти Державного університету телекомунікацій відбудеться 2 вересня о 7:30 біля центрального входу до Університету. Запрошу..
Студенти-відмінники Навчально-наукового інституту інформаційних технологій 1 Москаленко Павло Сергійович КНД-11 2 Алтинніков Дмитро..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.


Переглядів: 621
^