Нові умови вступу та навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Нові можливості, що пропонує тільки ДУТ для вступників!

11:32, 10-06-2019

Вступ у заклади вищої освіти України регламентується цілком державою. Однак, є певні особливості і переваги, які можна знайти виключно в університеті телекомунікацій і виключно для вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування».

Спочатку про спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», що пропонується університетом телекомунікацій в контексті загальних вимог держави:

Документи для вступу:

• Заява для вступу;
  • Документ про освіту з додатком;
  • Сертифікати ЗНО;
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Медична довідка за формою 086-О;
  • Чотири фотографії 3х4 см.

Вступ на 1 курс бакалаврату:

На перший курс бакалаврату приймаються всі особи, що закінчили загальну освітню школу за всіма трьома рівнями (повна загальна середня освіта)

Сертифікати ЗНО, що необхідні для вступу на бакалаврат:

• НА БЮДЖЕТ: Українська мова та література; Математика; Історія України або Іноземна мова.
  • НА КОНТРАКТ: Українська мова та література; Історія України; Математика або Географія.

Вступ на 2 курс бакалаврату:

На другий курс бакалаврату приймаються всі особи, що закінчили коледж (технікум) з будь-якої спеціальності

Сертифікати ЗНО для вступу не потрібні!

Вступ на 3 курс бакалаврату:

На третій курс бакалаврату приймаються всі особи, що закінчили коледж (технікум) зі споріднених спеціальностей: з економічних спеціальностей, з менеджменту, з маркетингу і т.ін.

Сертифікати ЗНО для вступу не потрібні!

Вступ у магістратуру:

У магістратуру приймаються всі особи, що закінчили бакалаврат  з будь-якої спеціальності

Сертифікати ЗНО, що необхідні для вступу у магістратуру:

• НА БЮДЖЕТ: Іноземна мова.
  • НА КОНТРАКТ: Іноземна мова.

А зараз про спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», що пропонується університетом телекомунікацій в контексті ексклюзивних пропозицій випускаючої кафедри публічного управління та адміністрування.

З 2019 року кафедрою публічного управління та адміністрування прийнято рішення ввести у навчальний процес новітні прогресивні форми організації навчального процесу студентів спеціальності 281 «Публічне управління т адміністрування».

У якості експеримента в цьому навчальному році, крім набору у класичні групи денної форми навчання, проводиться набір на 1, 2, 3 курси та магістратуру додаткових груп для навчання на денній формі, але за індивідуальним графіком студента. Це надасть можливості сучасній енергійній молоді більш раціонально вибудовувати свій день, незалежно від розкладу занять (у порівнянні із навчанням за класичною денною формою навчання), при цьому не втрачати час і знання, що є неминучим у класичній заочній формі навчання. Студенти за власним графіком відвідуватимуть цікаві для них заняття, отримуватимуть консультації викладачів у зручний для них час, що є майже неможливим за заочної форми навчання.

Що необхідно для вступу в експериментальні групи денної форми навчання:

1. Вступ у експериментальні групи навчання за індивідуальним графіком студента відбувається за загальними правилами вступу на денну форму навчання.
  2. Під час здачі оригінальних документів в університет студент зазначає своє бажання вчитися у традиційній групі денної форми навчання, або у експериментальній.
  3. Напередодні навчального року студент знайомиться із навчальним планом та розкладом занять традиційних груп денної форми навчання для формування власного графіку.
  4. Студент запрошується на перше засідання кафедри публічного управління та адміністрування у вересні для затвердження його індивідуального графіку навчання (як правило, засідання відбувається у перші 3 дні вересня).
  5. За необхідності коригування індивідуального графіку навчання, студент повідомляє про це кафедру і графік перезатверджується на найближчому засіданні.

Чекаємо саме на Вас!