В ННІЗІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» вперше пропонується новий формат навчання!

14:40, 29-09-2019

В інституті захисту інформації за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» вперше пропонується новий формат навчання!

Новітнє матеріально-технічне забезпечення аудиторних занять у поєднанні із викладанням дисциплін професійною іноземною мовою забезпечує  новий шлях до кар’єрних здобутків нашим студентам!

Іноземна мова для фахівця у сфері публічного управління – це не лише можливість отримати високооплачуване робоче місце відразу після закінчення університету, це також можливість вивчати та впроваджувати у сучасних реаліях України досвід іноземних країн, використовуючи іншомовний матеріал. Саме тому на кафедрі «Публічного управління та адміністрування» вводиться у навчальний процес викладання дисциплін із використанням фахової іноземної мови. Це забезпечить підготовку студента до використання наявних знань з іноземної мови у комунікації, самопрезентації та успішній реалізації власних проектів. Зокрема, все це стало можливим завдяки використанню мультимедійних технологій для фахової освіти з публічного управління із використанням іноземної мови у рамках інноваційного підходу до навчання у Державному університеті телекомунікацій.

Засоби мультимедіа у даному випадку об’єднують у собі сукупність комп’ютерних технологій, що своєю чергою акумулюють у собі візуальні, аудіо та інші засоби відображення інформації. Відтак студент отримує можливість розширювати горизонти для розвитку творчого мислення та самовираження.

Ефективність застосування мультимедійних технологій полягає у декількох ключових аспектах: по-перше, це управління навчальним процесом, а по-друге, як джерело додаткової інформації, форма її подачі та легкість сприйняття.  Відтак мультимедіа стають невід’ємною частиною заняття та сприяють економії часу, кращому запам’ятовуванні матеріалу, наочності та динамічності подачі матеріалу, створенню комфортного середовища для навчання, підвищенню мотивації студента до вивчення матеріалу.

Всі переваги, які студент отримує завдяки використанню мультимедійних технологій допомагають сформувати мовну компетенцію. Викладач на таких заняттях стає більше модератором, що дозволяє успішно реалізувати основне завдання – навчити студентів професії та іншомовного спілкування, а також змінити форму навчання з авторитарної на комунікативну, інтерактивну, заглиблену у спілкування; вивчати мову не аналітично, а критично (студенти навчаються висловлюватися, вести дискусію, робити презентації); викликати інтерес до самостійного пошуку та вивчення додаткової інформації; забезпечити розвиток студента як особистості тощо.

Також, враховуючи індивідуальний підхід до кожного студента, використання мультимедійних технологій дозволяє варіювати завдання як для кожного окремого студента, так і для окремих груп.

Засоби мультимедіа забезпечують гнучкість та інтеграцію різних типів мультимедійної навчальної інформації. Включаючись у навчальний процес, студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» стають суб’єктами комунікативного спілкування з викладачем та один з одним, що сприяє розвитку їхньої самостійності та творчості у навчальній діяльності.

У перспективі, прослухавши курси дисциплін із використанням іноземної мови професійного спрямування, випускник не лише володіє високим рівнем професійних знань, суттєвим рівнем іноземної мови (на рівні В2), а й може з легкістю підтримати будь-яку дискусійну тему чи підготувати презентацію з актуальних питань у галузі публічного управління. А саме використання мультимедійних засобів дозволяє отримувати безперешкодний доступ до професійних тем на міжнародному рівні та обговорювати їх.