XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Новітні професійні розробки партнерів кафедри – практиків публічного управління з НАДС увійшли ONLINE у навчальний процес наших студентів!

13:39, 21-12-2019

Національне агенство України з питань державної служби (НАДС) є офіційним партнером кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій й одночасно надважливим елементом системи державного управління України. Саме НАДС представило вітчизняній та міжнародній професійній спільноті й високопосадовцям України свої нові професійні розробки з діджиталізації управління HR-процесами на державній службі.

Це питання стало центром уваги учасників семінару, що відбувся у НАДС 28 листопада 2019р. Захід було організовано НАДС разом із Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у рамках Робочої групи (Панелі) «Врядування та реформа державного управління» Тематичної платформи 1 «Зміцнення інститутів та забезпечення належного врядування» ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

У заході взяли участь представники органів державної влади країн ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» та держав-членів ЄС, відповідальні за впровадження ІТ технологій у сфері управління людськими ресурсами, посадові особи Офісу Президента України, Апарату Верховної Ради України, представники служб управління персоналом органів державної влади, інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник Голови НАДС Андрій Заболотний, акцентуючи увагу на тому, що розвиток інформаційної сфери та діджиталізація державних послуг, реінжиніринг процесів в органах державної влади, автоматизація алгоритмів ухвалення рішень є одним із напрямків належного і дієвого публічного управління, а також запорукою успішного втілення будь-яких реформ.

Семінар розпочали із українського досвіду формування та реалізації державної політики у сфері цифровізації та інформатизації, цифрового розвитку, інновацій, електронного урядування та демократії, яким поділились представники Міністерства цифрової трансформації України, Департаменту надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації та державного підприємства «Прозорро».

У свою чергу, іноземні гості із Грузії, Білорусі, Азербайджану, Молдови, Польщі та Вірменії представили досягнення своїх країн у впровадженні ІТ-платформ для забезпечення ефективного залучення та відбору персоналу на державну службу.

Координатор проекту HRMIS Андрій Сухов презентував інформаційну систему управління людськими ресурсами, яка підвищить ефективність прийняття управлінських рішень, дозволить налагодити горизонтальну інтеграцію та координацію процесів управління з можливістю формування кадрової документації в електронному вигляді та забезпечить вільний доступу громадян до інформації про людські ресурси.   

Голова НАДС Олександр Стародубцев акцентував увагу учасників семінару на тому, що використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій в освітній сфері дозволяє забезпечити широкий доступ до освітніх послуг, індивідуалізацію навчання, підвищення рівня варіативності та інтерактивності освітнього процесу, адекватне оновлення змісту освіти у відповідь на вимоги суспільства, а також забезпечити випереджаючий характер освіти і, в кінцевому підсумку,- підвищити ефективність навчання.

Отже, на думку Голови НАДС, професійне навчання державних службовців має відрізнятись особливою динамічністю і гнучкістю, дозволяючи швидко та якісно задовольняти освітні потреби персоналу державних органів.

На завершення семінару Директорка платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus Вікторія Приймаченко та керівник і співзасновник студії онлайн-освіти «EdEra» Ілля Філіпов розповіли учасникам про успішний досвід участі приватних компаній у навчанні державних службовців України на основі інноваційних практик використання ІТ-технологій для забезпечення безперервного такого навчання.

В свою чергу, на засіданні кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій були розглянуті всі новації, введені НАДС з діджиталізації управління HR-процесами на державній службі. Розглянуті також й нові підходи та заходи щодо вдосконалення публічного управління в Україні в умовах цифрових трансформацій з боку Уряду та Міністерства цифрових трансформацій. Рішенням кафедри подібна підготовка введена й для студентів ДУТ зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Ця підготовка має стати професійною основою роботи управлінців на державній службі, а тому включена у зміст навчальних дисциплін спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» університету телекомунікацій з підготовки бакалаврів:

  • Менеджмент кадрових ресурсів
  • Організація діяльності державних службовців
  • Адміністративний менеджмент

та з підготовки магістрів:

  • HR – брендінг в органах публічної влади
  • Інформаційна політика та інформаційно-аналітичне забезпечення в сфері публічного управління

І це вже відбудеться з другого семестру 2019/2020 навчального року!

Таким чином, студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» університету телекомунікацій отримують новітні професійні управлінські знання ще раніше, ніж вони розповсюджуються у професійній сфері – у державному управлінні. Головне, що всі наші випускники, закінчивши саме наш університет, вийдуть у професійну галузь підготовленими до новітніх способів і форм управління, які тільки розпочнуть опановувати органи публічної влади та готувати на місцях своїх працівників!  І це свідчить про те, що освіта в університеті телекомунікацій випереджає час!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Публічне управління та адміністрування за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю публічне управління та адміністрування складає 19800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (29000 грн. на рік) та НАУ (25000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра публічного управління та адміністрування готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для управління мультисистемами (корпораціями, містом, державою).

Кафедрою укладено 12 договорів про співпрацю з компаніями (установами), які є потенційними роботодавцями наших випускників – органами державної влади, місцевого самоврядування, Національними службами тощо.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів про стажування в усіх вказаних органах державної влади, які є партнерами кафедри, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в професійній сфері.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються партнерами кафедри у своїй професійній роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної управлінської роботи.

Сьогодні у професійній діяльності велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри публічного управління та адміністрування. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися компетенціям партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики  безпосередньо в органах державної влади, місцевого самоврядування, які є партнерами кафедри (Національне агентство з питань державної служби, Національна служба посередництва та примирення, Районні в м. Києві державні адміністрації тощо) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Переглядів: 1 790