Нововведення та зміни у системі вищої освіти диктують новий формат не тільки вступу - 2020, а й подальшого життя України. Що терміново треба усвідомити абітурієнтам-2020, щоб не залишитись на узбіччі життя. Зміна 1

17:54, 03-05-2020

Новацій в системі вищої освіти за останні 10 місяців створено стільки, що навіть професіоналам цієї сфери усвідомити і реалізувати їх не завжди є можливим. А що ж тоді казати про молодь, яка тільки планує здобути вищу освіту. І якщо ця молодь ще має багато часу для ознайомлення із новаціями, і до вступу у ЗВО є більше року, то перспективи усвідомити і зорієнтуватися у житті ще є. А якщо вступ має відбутися у 2020 році, то для молоді це є абсолютно надважкою задачею.

Всі новації, що неминуче торкнуться абітурієнтів та студентів у побудові їх власного професійного життя (а, отже, і їх особистого!!! життя) висвітити у одному інформаційному повідомленні – неможливо. Тому кафедра публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій як професійна кафедра у галузі державного управління розпочинає публікацію серії інформаційних повідомлень для абітурієнтів про новації державного управління освітою, що цілком і повністю змінять і філософію процесу вступу у ЗВО, і філософію навчання студентів, і філософію працевлаштування у країні, і філософію розбудови власного життя кожної окремої молодої людини нашої Батьківщини. Ця інформація є надважливою особливо для вступників у ЗВО у 2020 році не залежно від того, який фах вони оберуть. Тому для того, щоб бути у курсі всіх подій, що неминуче вплинуть на Ваше життя, незалежно від вашої обізнаності і інтересів до фаху, приєднуйтесь до спільноти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

Telegram: https://t.me/dut_pua_2020

Viber: https://invite.viber.com/

Почнемо із нововведень 2020 року щодо вступу до ЗВО суто організаційного характеру і пояснемо їх соціальне значення. Тобто пояснемо як це неминуче вплине на життя кожного громадянина України, який прагне здобути вищу освіту, поступаючи у ЗВО уже у цьому році і перспективи на подальше життя.

Зміна 1.

МОН України визначило, що освіта у ЗВО не може бути дешевою, а, отже мінімальна вартість навчання на рік із 01.09.2020 року для всіх ЗВО всіх спеціальностей не може бути меншою за визначену державою. Так визначена мінімальна сума 26500 грн на рік не залежно від фаху. Оплата може бути більшою, але не меншою!

Що це значить для пересічного вступника. Це значить, що ЗВО, який пропонуватиме меншу вартість навчання, чим встановлено державою, порушуючи настанову заканодавчого рівня, демонструє, що він може нехтувати й іншими правилами побудови освіти у цьому закладі, а, отже і власне сам процес навчання може бути «зфальшованим». Це значить, що абітурієнт, вступивши у подібний ЗВО, має бути готовим до великих ризиків марного витрачання часу і коштів на навчання аж до моменту неотримання диплому. Тобто, таким чином, процес здобуття освіти у ЗВО цілком наближений до реальної відповідальності абітурієнта до вибору ЗВО. Тобто ви маєте це усвідомити і зробити вибір: ризикувати чи ні.

Забігаючи наперед, скажимо, що не варто ризикувати і обирати подібний ЗВО. Тому що існує ще чимало нововедень, які унеможливлюють процес видачі дипломів такими ЗВО. А, отже, Ви, заплативши «за малими розцінками на навчання», можете не отримати диплом взагалі і всю відповідальність за це будете нести самостійно.

Важливо ще й те, що кафедра публічного управління та адміністрування ДУТ ставить великий акцент на доступності вищої освіти для всіх. Заходи, які вже прийняті у контексті спеціальностей у галузі «Публічного управління та адміністрування» в університеті телекомунікацій, а це спеціальності (освітні програми):

• «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРОСТОРОМ»,
  • «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ У СУСПІЛЬСТВІ»,
  • «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

полягають у наступному:

1. Ціна за навчання за всіма спеціальностями (освітніми програмами) буде об’єктивно найнижчою в Україні. В даному контексті слово «об’єктивно» означає, що будь-яка спеціальність, яку Ви оберете у нас для свого професійного майбутнього буде відповідати вимогам законодавства і ще при цьому зберігати найнижчий рівень цін у нашій галузі серед державних ЗВО!
  2. Оплата за навчання за новими цінами з 01.09.2020р. нашим студентам дозволена у форматі помісячної оплати!

Сьогодні ми розкрили тільки одне із нововведень 2020 року. І воно фактично взагалі ще не відображає всю сутність змін, які відбулись. Змін безліч. І ми намагатимось їх цілком розкрити перед абітурієнами – 2020 у всіх своїх інформаційних повідомленнях. Отже, приєднуйтесь до нашої спілки та уважно слідкуйте за загальними інформаційними повідомленнями кафедри публічного управління та адміністрування!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.