XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Управлінці, здатні забезпечити національну інформаційну безпеку держави!

13:45, 13-06-2020

Наша Батьківщина давно потерпає від засилля інформації, яка руйнує життя українців. І руйнує не інформація про кризові явища, а саме хибна або просто неправдива інформація, яка покликана змінити мислення людей у країні, нав’язати хибну думку та вказати хибний шлях розвитку подій, процесів та життя країни в цілому. Навіть не втручаючись у політичні події, навіть не приєднуючись до обговорень кризових тем у країні, кожна людина знаходиться під руйнівним інформаційним впливом за рахунок засиллю саме хибної інформації.

А що вже казати про реалії України, яка стала світовим епіцентром гібридних війн. Ми вже звикли, що гібридна війна – це наша реальність. Але у основі зародження такої війни, як правило, передує, а потім і прогресує інформаційне засилля хибної інформації, інформаційний тероризм, інформаційно-психологічні маніпуляції свідомістю населення і т.ін. І важливо, що в інформаційній війні можливий лише поетапний захват територій. Тому, маючи в країні хоч маленький інформаційно уражений регіон, можна сказати, що й вся країна знаходиться у зоні інформаційної небезпеки, а значить і національна безпека країни повністю не може бути забезпеченою.

У суспільному житті поширення хибної інформації ми приймаємо як даність, як звичайний хід життя. Розуміємо, що протидіяти цьому явищу ми можемо, але діємо здебільшого навмання. І справа в тім, що це явище із засиллям такої руйнівної інформації в країні насправді не є звичайним, як ми часто думаємо. Цей стан можна визначити як нав’язану хворобу, у яку навмисно занурюють наше суспільство ззовні. Оскільки суспільство є системою, (так би мовити, одним цілим організмом) то, звісно, повноцінне життя та процвітання  окремо взятої людини або родини (як елементу цього організму) у такому суспільстві не є можливим. Також це стосується і всіх процесів у суспільстві – економічних, політичних, соціальних. Їх повноцінний розвиток також не є можливим. Постійно ми витрачаємо чимало власних ресурсів (матеріальних, моральних, життєвих та ін.)  на протидію такому засиллю. Однак, якщо національний інформаційний простір країни буде ураженим, він буде сприяти розхитуванню державництва  та  унеможливить ефективний розвиток суспільства. І так само відбувається і у бізнесі із його інформаційним простором.

Звісно, що національний інформаційний простір є надскладною мультисистемою. Для того, щоб управляти такою системою вкрай потрібні не просто управлінські знання, а знання саме з державного управління. І хоч інформаційний простір бізнес-системи за масштабами є значно меншою, основні принципи управління ним лишаються тими ж, що і у державі.

Тому фахівці, які здатні працювати саме над такими завданнями і у державному управлінні, і в кожній серйозній бізнес-структурі, сьогодні вкрай потрібні і є чи не най оплачуваними фахівцями на ринку праці.  І ця професійна підготовка вперше в Україні розпочинається в університеті телекомунікацій:

Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

Університет телекомунікацій впроваджує новітню Освітню Програму (ОП) підготовки унікальних фахівців, здатних професіонально забезпечити:

  • проектування та побудову індивідуальної (ексклюзивної) архітектури управління інформаційною безпекою в державі, регіоні, бізнесі;
  • розробку заходів інформаційної розвідки та її проведення;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо очищення інформаційного простору (держави або корпорацій) від загрозливих отруйних інформаційних вторгнень ззовні;
  • розробка програм і заходів для забезпечення та зміцнення інформаційної обороноздатності держави в інформаційних війнах;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо впорядкування діяльності інституцій (мас-медіа та ін)  інформаційного простору в країні (або для корпорацій - впорядкування інформаційного бізнес-простору). Ці фахівці також забезпечують в державі регулювання діяльності мас-медіа та інших осередків інформаційного впливу на суспільство. В бізнесі дані фахівці спроможні налагодити взаємодію із мас-медіа та всіма центрами інформаційної діяльності в країні на рівні професійної співпраці для досягнення бажаного результату для бізнесу;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо створення ефективного інформаційного простору для життєдіяльності країни (або для ефективного розвитку бізнесу);
  • створення ефективної системи профілактики інформаційного простору та системи запобігання поширенню руйнівних для країни ворожих інформаційних утручань  (для держави або для корпорацій);
  • розробку та налагодження роботи державної системи протидії (або корпоративної системи протидії) інформаційним війнам. Також дані фахівці професійно створюють та управляють волонтерськими рухами та громадськими об’єднаннями для організації інформаційної протидії у інформаційних (психологічних) війнах;
  • професійний інформаційний аналіз та оцінка якості інформації із позиції впливу на масову та індивідуальну свідомість – психологічна експертиза інформації (ці компетенції із даної спеціальності є унікальними і надають можливість даним фахівцям працювати і у суміжних професіях у галузях PR-діяльності у бізнесі або політиці). Ці фахівці здатні розробляти та впроваджувати  інформаційно-комунікативні політтехнології;
  • експертну аналітику інформаційного простору держави, регіону, бізнес-середовища із метою продукування управлінських заходів та проектування управлінських нормативних актів (інструкцій, постанов,  розпоряджень тощо) із метою профілактики та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки бізнесу.

Фактично вперше в Україні університет телекомунікацій розпочав підготовку експерта-аналітика для управління на державному рівні та на рівні великого бізнесу інформаційною безпекою, спроможного ефективно протидіяти ймовірним та реальним інформаційним загрозам й небезпекам.
 

Якщо Вам цікава ця спеціальність, приєднуйтесь до спільноти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

ВСТУПАЙ ВЖЕ ЗАРАЗ! БУДЬ НА КРОК ПОПЕРЕДУ ВСІХ!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Публічне управління та адміністрування за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю публічне управління та адміністрування складає 19800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (29000 грн. на рік) та НАУ (25000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра публічного управління та адміністрування готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для управління мультисистемами (корпораціями, містом, державою).

Кафедрою укладено 12 договорів про співпрацю з компаніями (установами), які є потенційними роботодавцями наших випускників – органами державної влади, місцевого самоврядування, Національними службами тощо.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів про стажування в усіх вказаних органах державної влади, які є партнерами кафедри, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в професійній сфері.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються партнерами кафедри у своїй професійній роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної управлінської роботи.

Сьогодні у професійній діяльності велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри публічного управління та адміністрування. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися компетенціям партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики  безпосередньо в органах державної влади, місцевого самоврядування, які є партнерами кафедри (Національне агентство з питань державної служби, Національна служба посередництва та примирення, Районні в м. Києві державні адміністрації тощо) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Переглядів: 1 154