XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Студентське самоврядування – можливість вироблення навичок соціальної комунікації та практика управління для студентів

17:28, 08-10-2020

Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» як ніхто інший повинні бути обізнані в питаннях самоврядування. Можливість отримати практичні управлінські та комунікативні навички надає участь в студентському самоврядуванні.

На початку цього навчального року пройшли вибори нових голів студентських рад в Навчально-наукових інститутах. Активну участь в студентському самоврядуванні в Університеті приймають студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Про досвід голови студентської ради розповідає студентка групи ПУАД-31 Марина Ткачук:  «Для мене стала великим досвідом діяльність на посаді голови студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва у 2019-2020 рр. Я виконувала безліч різноманітних задач студентської спільноти, потрібно було вміти переключатись від роботи з документами, до переговорів зі студентами так і до організації певного заходу, організації зборів, що для майбутнього управлінця дуже корисно».

Марія Харакоз (студентка групи ПУАД-41) в 2018 році була наставником всього інституту ННІМП при підготовці до конкурсу "Візитка першокурсника". Студенти групи ПУАД-41 активно брали участь у всіх заходах які проводились в університеті до моменту карантину на весні 2020 р. Такі заходи як: «Містер університету», «Міс університету» тощо. Для них також це являється досвідом,  тому що на етапі студентства  вони знаходять спільну мову з іншими, намагаються знайти підходи, а це звісно знадобиться у майбутньому, тому що управлінець повинен знайти спільну мову зі своїми підлеглими та чітко і зрозуміло доносити інформацію. Допомога в організації також розвиває різностороннє мислення, вміння аналізувати інформацію та передбачувати реакцію інших. Виступи перед колективом допомагають побороти страхи публічних виступів.

Маргарита Білоус (староста ПУАД-21) зазначила: «Кожного року студентська рада влаштовує свято «Візитка першокурсника» - кожен, хто вступив до Університету, міг взяти участь та проявити себе на сцені, розповідаючи про свою групу та показуючи свої вміння, навіть в жартівливій формі. Насправді, це дуже важливо, тому що завдяки цьому ми отримали корисний досвід, знаходячи нові знайомства, таким чином розвиваючи комунікативні навички та знаходячи спільну мову з новими людьми. Адже ми, управлінці, повинні вміти правильно спілкуватися з людьми та чітко доносити свої думки. Організація заходів також дуже впливає на вміння управлінця в майбутньому, розвиваючи їх мислення та навіть стресостійкість, адже ця робота непроста. Тому, якщо ти ще не спробував проявити себе в подібних заходах чи виборах, обов’язково зроби це, тому що це піде на користь в подальшому житті!».

Студентська рада допомогає першому курсу адаптуватися до навчання в університеті, зазначив  староста групи ПУАД-11 Данило Слєпцов: «У перший навчальний день Всі Ми першокурсники йшли до Державного Університету Телекомунікацій як на свято. У цей день нас одразу познайомили з представниками Студентської Ради університету. Нам було дуже приємно познайомитися з такими перспективними, активними, розумними, доброзичливими студентами. Також були вибори голови Студентської Ради, з якою ми знайшли спільну мову. Студенти Ради розповіли нам все про наш університет. Провели нам екскурсію, показали IT-кафе, в якому чудово готують, познайомили з деякими нашими викладачами, розповіли про досягнення університету та багато чого цікавого. Також нам дуже сподобалась ідея, щоб до кожної групи прикріпити «студентського куратора» серед другокурсників. Саме через це ми маємо змогу познайомитися з досвідом старших курсів. Студентська Рада нашого університету не перестає нас дивувати. Завдяки ній, у нас дуже насичений тиждень. Студенти ради для нас приготували дуже цікаві заняття. А саме, інтелектуальні ігри, перегляди фільмів, пізнавальних відео, факультативи з китайської, англійської мов, спортивні змагання, концерти. Нажаль у найближчий час через розповсюдження коронавірусної хвороби деякі масові заходи відкладені».

Студентське самоврядування - можливість саморозвитку та формування лідерських якостей. Участь в студентському самоврядуванні піде на користь будь-якому студенту, а особливо студентам спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Публічне управління та адміністрування за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю публічне управління та адміністрування складає 19800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (29000 грн. на рік) та НАУ (25000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра публічного управління та адміністрування готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для управління мультисистемами (корпораціями, містом, державою).

Кафедрою укладено 12 договорів про співпрацю з компаніями (установами), які є потенційними роботодавцями наших випускників – органами державної влади, місцевого самоврядування, Національними службами тощо.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів про стажування в усіх вказаних органах державної влади, які є партнерами кафедри, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в професійній сфері.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються партнерами кафедри у своїй професійній роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної управлінської роботи.

Сьогодні у професійній діяльності велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри публічного управління та адміністрування. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися компетенціям партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики  безпосередньо в органах державної влади, місцевого самоврядування, які є партнерами кафедри (Національне агентство з питань державної служби, Національна служба посередництва та примирення, Районні в м. Києві державні адміністрації тощо) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Переглядів: 584