XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Актуально і терміново для всіх студентів України: не втратьте шанс створити собі гідне майбутнє зараз!

13:04, 05-11-2020

Ти вже обрав свою спеціальність і ти вже студент. Тебе можна із цим привітати чи поспівчувати? Тобі до вподоби все, із чим ти познайомився на навчанні? Ти бачиш себе успішним у навчанні та у майбутній кар’єрі? Ти бачиш для себе реальні перспективи гідного й щасливого професійного майбутнього?

На ці питання дай собі щиру відповідь. Якщо ти хоч десь засумнівався, - пропонуємо тобі сьогодні і зараз позбавитись від всього зайвого та обтяжливого! Заклади міцний фундамент свого, по-справжньому щасливого, особистого життя – отримай вже зараз путівку у гідне професійне майбутнє!

Переходь до нас на спеціальність, яка без сумнівів забезпечить тобі і гідну роботу, і яскраве життя! Фах, який ми пропонуємо для тебе, унікальний тим, що саме в ньому немає обмежень у видах професійної реалізації, а значить, - на всі смаки без винятку знайдеться гідна кар’єра! І ця кар’єра, до речі, найвищого ґатунку! Здивований? Не варто!

Єдина спеціальність в Україні, яка надає можливість дипломованому фахівцю вже у професії обирати собі до вподоби будь-який із великої та насиченої палітри видів професійної діяльності - це спеціальність:

281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Саме про цю спеціальність або мало знають у суспільстві, або помилково її сприймають занадто формально та однобічно. Іноді мають навіть певні упередження.

Упередження 1. Спеціальність 281 «ПУА» орієнтована на підготовку фахівців, які можуть функціонувати тільки у публічному (державному) управлінні

Факт. Це не зовсім так. Спеціальність 281 – це перша в Україні нова спеціальність, яка готує фахівців для професійного управління макросистемами. Макросистеми - це корпорації, організації, міста, регіони країни, держава і т.ін. Макросистеми вміщують безліч процесів і об’єктів, що підлягають управлінню. Для такого управління і готується фахівець спеціальності 281.

Тобто, спеціальність 281 - це перша спеціальність в Україні, яка втілює у собі цілковито повну управлінську підготовку (до цього існувала тільки спеціальність 073 «Менеджмент організацій», яка являє собою підготовку фахівців з управління тільки окремими процесами і тільки на підприємствах!)

Спеціальність 281 дозволяє реалізуватись на 100% і у бізнесі, і у державному (публічному) управлінні.

Упередження 2. Для того, щоб працювати в органах державної влади, місцевого самоврядування та ін. не обов’язково мати відповідну освіту з «ПУА»

Факт. Знов-таки: і так, і ні. Головне розуміти, що будь-де, і в органах публічної влади також, можуть працювати працівники із невідповідною освітою. Так, наприклад в міністерствах і відомствах прибиральниці, як правило, не мають вищої освіти з ПУА. Але якщо йдеться про державну службу і кар’єрне просування по рангах, то тут необхідна виключно фахова освіта з ПУА. І для державної служби в Україні (як і у всьому цивілізованому світі) є відповідною спеціальність  «ПУА», яка є певною (і чи не єдиною!) перепусткою для входження у цю систему.

Упередження 3. Фахівець з ПУА – це такий собі працівник, який займається переважно паперами. Він іноді ототожнюється із формалістом- бюрократом, який вдало «відбивається» від заяв громадян.

Факт (ВАЖЛИВИЙ!) Це абсолютно «навіяне» стереотипне мислення. Спеціальність 281 готує фахівців в першу чергу для системи державного (публічного) управління. А саме ця система вміщує в собі повний спектр видів трудової діяльності: від аналітично-інформаційних, управлінсько-правових до креативних. Освіта за цією спеціальністю саме в ДУТ (за рахунок особливої побудови Освітньої програми та навчального процесу, орієнтованих виключно на практичні знання і співпрацю із органами публічної влади) надає можливість реалізувати свої природні здібності і професійні уподобання на всі 100%. Тут є робота, пов’язана і із створенням НR-бренду органів державної влади або іміджу політдіяча, і із ІТ, і із створенням управлінської інформації та управління нею; і із психологією управління колективом (громадою, суспільством); і із розробкою і впровадженням проектів масових заходів; і із організацією дипломатичних заходів; і із налагодження міждержавних комунікацій; і із укладанням угод; і із кібербезпекою, і із роботою у спец органах та підрозділах; і безліч інших. Саме ця спеціальність, здобута в ДУТ, вводить Вас у світ ділового істеблішменту країни. А вибір чим саме займатися у цій галузі – залишається за Вами. І головною особливістю цієї спеціальності є те, що Ви завжди можете змінити вид своєї діяльності в органах державного (публічного) управління, залишаючись при цьому у професії і зберігаючи за собою і заслужені раніше ранги державної служби та коефіцієнти до зарплат.  

І головне. Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» віднедавна з’явилася в освіті на бакалавраті, але відразу зайняла нішу елітної і вступити на цю спеціальність після закінчення школи пересічному абітурієнту вкрай важко, а іноді і неможливо. Навіть на контрактну форму навчання середній рівень ЗНО має складати понад 150 балів. А до студентів, які переводитимуться із інших спеціальностей, цей ценз не застосовується!

Тому не впусти свій шанс змінити своє життя на краще! Кафедра публічного управління та адміністрування запрошує тебе приєднатися до нашої веселої і дружньої студентської родини!

Для переводу із іншого ЗВО (з будь-якої спеціальності) необхідно подати заяву, академічну довідку про навчання у ЗВО (виписку), оригінали документів про загальну середню освіту, 4 фотокартки, приписне свідоцтво (для хлопчиків)

Для вступу до нас на 2 або на 3 курс після закінчення технікуму або коледжу (будь-яка спеціальність) – Два сертифікати ЗНО (українська мова та література та Історія України) та вище зазначені документи.

Чекаємо саме на тебе!

Для оформлення переводу – звертатись у деканат Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного университету телекомунікацій – ул. Солом’янська,7 (4-й поверх),

Консультації за тел – (044) 249-25-35

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2021 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Переглядів: 3 638