Вмій аналізувати інформацію: інформація про сесію чи інформація про гідне навчання та великі професійні перспективи

17:06, 15-12-2020

Інноваційність навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в університеті телекомунікацій є очевидною. Кафедра публічного управління та адміністрування (ПУА) багато розповідала про особливості саме нашої освітньої програми та відмінності від навчання за цією спеціальністю в інших ЗВО. Але головне розуміти, що освіта у нас – це справжня практична професійна підготовка наших студентів, яка ведеться з самого першого дня їх навчання. Тобто, вже с першого курсу наші студенти вивчають професійні дисципліни, аналогів яким важко знайти у інших ЗВО. Ось, власне, графік (розклад) зимової сесії 2020/2021 нр, який показує всі екзаменаційні дисципліни (без залікових дисциплін), які забезпечувала випускаюча кафедра публічного управління та адміністрування. Цей розклад є не тільки інформацією для наших студентів про час і здачу іспитів взимку, а й інформацією для роздумів для абітурієнтів та студентів інших ЗВО спеціальності 281 та інших спеціальностей: а чи Ви з самого початку навчання в університеті вивчали саме професію і при цьому виключно у практичному форматі? А чи Вам з першого дня Вашого навчання викладали прогресивні професіонали-практики з високими науковими званнями та вченими ступенями Ваші профільні дисципліни? І чи не варто замислитись про перехід на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» в університет телекомунікацій, де готують управлінців-практиків у тісній взаємодії із партнерами кафедри – органами публічної влади, які і беруть потім наших випускників на роботу?!

Розклад екзаменів кафедри ПУА свідчить про те, що тільки за перше півріччя навчання на першому курсі наші студенти опанували чотири (!) професійні дисципліни, які їм викладали висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з їх профільної кафедри публічного управління та адміністрування. В той час як стандартний підхід у вищій освіті України до навчання за освітніми програмами полягає у тому, що професійні дисципліни починають вивчати студенти лише з третього курсу навчання.

Тому пропонуємо нашим студентам ознайомитись із організацією екзаменаційної сесії професійних дисциплін, що забезпечує кафедра ПУА, а абітурієнтам та студентам інших ЗВО навіть інших спеціальностей – приєднуватись до наших студентів! Завжди допоможемо адаптуватись та полюбити саме нашу управлінську професію! Впевнені: гідне майбутнє чекає на наших студентів-управлінців!

Розклад зимової екзаменаційної сесії, що проводить кафедра публічного управління та адміністрування, для студентів денної форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.