Студентська практика - найважливіша складова підготовки висококласних фахівців публічного управління та адміністрування

16:32, 31-01-2021

28 січня 2021 року відбулися загальні збори трудового колективу і представників студентів Державного університету телекомунікацій (ДУТ), на якому ректор університету доктор технічних наук, професор Толубко Володимир Борисович у своїй доповіді підбив підсумки роботи нашого колективу за 2020 рік. Одним з важливих і значних досягнень є висока оцінка роботи нашого університету Міністерством освіти і науки України та Академії педагогічних наук України, які присудили нашому університету гран-прі (грамоти) за кращі показники з працевлаштування випускників університету і за інноваційний зміст освітніх професійних програм навчання студентів.

Кафедра публічного управління та адміністрування ДУТ і студенти кафедри є безпосередніми учасниками і вносять свій внесок в успіхи нашого університету. Так, в навчальному процесі реалізуються унікальні освітні професійні програми підготовки висококласних фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», які розроблені з урахуванням вимог партнерів-роботодавців. Особливістю таких програм є те, що навчання студентів здійснюється теоретично і практично за принципом «що необхідно і як необхідно» студенту на сьогоднішній день і що вимагають сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій наших партнерів кафедри - потенційних роботодавців для подальшого працевлаштування наших випускників.

У весняному семестрі студенти-старшокурсники кафедри будуть проходити практику, удосконалюючи свої теоретичні знання та практичні навички в органах державного управління, з якими кафедра уклала договори про партнерство.

З цієї точки зору, є дуже важливою інформація про те, що наші партнери, отримали можливість організовувати і проводити стажування громадян з числа молоді, що не перебувають на державній службі.

Ця інформація важлива не тільки для наших випускників, а й дає можливість нашим студентам пройти стажування під час канікул і отримати додаткову можливість перевірити свої знання і вміння, а також, можливо майбутнє місце роботи.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.