Тільки в університеті телекомунікацій практична професійна діяльність студентів-управлінців починається не пізніше 2 курсу навчання! Стартувало навчальне стажування студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

13:10, 17-02-2021

Орієнтований на практичну підготовку  інноваційний зміст навчання студентів ДУТ має втілення в реалізації угод Університету з партнерами - базами-практик.

15 лютого 2021 року розпочато ознайомчу практику студентів 2 курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в органах публічної влади та управління шляхом тривалого тренінгового стажування під керівництвом управлінців-практиків на робочих місцях в Печерському та Солом’янському Центрах надання адміністративних послуг міста Києва.

Новою у системі вищої управлінської освіти є організація навчального процесу як в аудиторії, так і на місцях практики. А сама практика – навчальні тренінгові стажування, відбуваються в органах публічної влади щороку за спеціальними програмами під керівництвом практиків у публічних органах влади і супроводжуються отриманням студентами сертифікатів, які засвідчують реальні практичні компетенції наших студентів та фактично підтверджують їх досвід реальної практичної роботи в органах публічного управління.

Вибір місця стажування (практики) студентів відбувається не шляхом випадкового вибору органу управління, а цілеспрямовано під програмні вимоги. Обирається саме той орган управління із всієї системи державної влади, що відповідає рівню та обсягу опанування професійних компетенцій студента. Так, наприклад, під час свого першого навчального тренінгового стажування на 2 курсі наші студенти виходять на двотижневу практику із програмою, виконання якої забезпечує систематизацію всіх компетенцій із всіх професійних та загальних дисциплін, що вже вивчені ними.

Під час практики студенти закріплюють та вдосконалюють свої знання з питань правового забезпечення публічного управління, адміністративних послуг, організації діяльності державного службовця, вдосконалюють комунікативні навички.

З третього курсу студенти проходять більш тривале навчальне тренінгове стажування протягом чотирьох тижнів. Програми стажувань також спираються на здобуті компетенції під час аудиторного навчання. Однак, професійні компетенції, що закріплюються на практиці під час навчальних стажувань, стають все більш складними з кожним курсом навчання. Тому і органи публічного управління, що виступають у якості баз практики, також змінюються з кожним роком навчання.

За весь час навчання в університеті, студенти отримають комплексну практичну професійну підготовку. Випускники університету телекомунікацій за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» виходять у професійне середовище з реальним досвідом практичної роботи та цілком затребуваними на ринку праці, де їх перевагами є повністю практикоорієнтована освіта, міцні напрацьовані ділові контакти та сертифікати про реальні практичні тривалі навчальні тренінгові стажування в органах публічної влади. Отже, вже з другого курсу навчання наші студенти мають всі шанси бути працевлаштованими за фахом та розбудовувати свою кар’єру із студентських лав!