Кафедрою публічного управління та адміністрування підготовлена до випуску нова формація молодих креативних управлінців, які готові обійняти відповідальні управлінські посади в державі!

13:21, 14-05-2021

На протязі цього тижня кафедрою публічного управління та адміністрування було проведено розширене засідання, яке тривало три робочих дні поспіль, із проведення передзахисту дипломних робіт всіх випускників спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчання.

На засіданні кафедри у повному науково-педагогічному складі були присутні всі без виключення студенти-випускники денної та заочної форм навчання. Студенти представили комісії свої дипломні роботи, презентаційні слайди та реферати для всіх членів комісії.

Велике значення у підготовці якісних дипломних робіт мала і вірно організована переддипломна практика, програма якої була розроблена кафедрою у відповідності і до вимог освітньо-професійної програми, і до сучасних оновлених вимог професійного середовища, і до вимог написання дипломних робіт. Практика відбувалась у особливому режимі під час карантинних заходів у Києві, але це не стало перешкодою для її плідного та ефективного проходження студентами. Всі студенти-випускники справились із всіма завданнями і практики, і дипломних робіт!

Дослідження студентів, їх практичні висновки й розробки, зазначені у дипломних роботах, є достатніми для їх подальшого представлення на захист. Велика та сумлінна робота кафедри та студентів-випускників дала свої результати, і за підсумками засідання кафедри із проведення передзахисту всі студенти у повному складі одностайним рішенням науковців кафедри допущені до захисту.

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро вітає своїх студентів із великим і важливим кроком у житті! Ви, наші шановні студенти, довели на передзахисті справжню управлінську підготовку, свою креативність і чітко сформоване професійне мислення і світогляд! Бажаємо Вам довершити поставлені перед вами завдання, врахувати всі зауваження нашого професорсько-викладацького складу і гідно пройти захист і здати Державний екзамен з фаху!

Маємо ще й особливе побажання нашим випускникам-бакалаврам.

Шановні наші бакалаври-випускники!

Ви всі без винятку вже встигли написати заяви та зареєструватись для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу у магістратуру. Ви зробили дуже важливий і мудрий крок! Ми щиро бажаємо Вам вступити у нашу магістратуру! Бажаємо, щоб всі Ваші професійні мрії реалізувались у Вашому заможному й щасливому житті, на яке і спрямує Вас наша спеціальність магістерського рівня!

Також маємо відзначити й плідну високоефективну роботу всіх без винятку членів кафедри.

Завідувачка кафедрою, Михальська Владислава Валеріївна, висловлює щиру подяку всім членам кафедри:

• докторам наук з державного управління, професорамКриничній Ірині Петрівні та Андреєву Сергію Олександровичу;
  • кандидатам наук, доцентамЄжеєву Миколі Федоровичу та Лук’янову Олексію Петровичу;
  • здобувачу освітньо-наукового рівня доктора філософії з публічного управління – старшому викладачу Ковалю Олександру Васильовичу та нашому провідному інженеру кафедриМурзіну Ігорю

за чесну і плідну високопрофесійну працю! В непростих умовах карантину Ви, шановні колеги,  не тільки майстерно підтримували навчальний процес на високому рівні, а й зростили у наших студентів  гідний рівень науково-творчого мислення та  професіоналізму, що і довели результати передзахисту дипломних робіт 100% контингенту студентів-випускників денної і заочної форм навчання! Дякую всім і бажаю міцного здоров’я та багато-багато звершень на довгому життєвому шляху!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.