Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»: 10 причин вступити саме до нас

14:49, 20-07-2021

Шановний абітурієнте!

Якщо ти амбітний та думаючий,

креативний та люблячий свою країну,

мрієш про вдалу кар’єру,

успішно склав ЗНО – тобі точно до нас!

Адже саме навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій дає змогу:

1. з першого дня навчання «потрапити в професію»;
  2. набути важливих практичних компетенцій без обтяження «сухою» теорією;
  3. опанувати ексклюзивними освітніми програмами та прослухати авторські курси кращих фахівців галузі;
  4. займатися в сучасних лабораторіях, обладнаних технікою останнього покоління;
  5. проводити тренінги у Центрі із розробки інноваційних моделей державного управління суспільними процесами;
  6. практикувати у провідних державних установах країни;
  7. отримати сертифікат (перепустка для кожного випускника на гарантоване робоче місце ) про реальне довготривале стажування в органах публічної влади із зазначенням здобутих професійних практичних компетенцій;
  8. оволодіти фаховою іноземною мовою на рівні В2;
  9. здобути перспективну спеціальність як єдину в Україні, що надає в повному обсязі всі управлінські компетенції, та гарантовано обійняти достойну високооплачувану посаду;
  10. перебувати протягом навчання у чудовій дружній атмосфері викладачів і студентів та отримати НЕЗАБУТНІ студентські роки!

Будуй свою кар’єру!

Твори своє майбутнє!

Змінюй свою країну!

Вступай на кафедру публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій!