Публічне управління та адміністрування Ваш шанс побудувати успішну кар'єру!

00:07, 21-07-2021

Шановні абітурієнти,

Якщо Ви мрієте займатись державним управлінням, мрієте навчатись та розвивати професійні компетенції державного службовця, почніть зміни з себе – відкрийте шлях до Вашого майбутнього на нашій кафедрі Публічного управління та адміністрування. Подавайте заяви на спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування.

Наша кафедра надає виключно практичні управлінські знання та вміння, які здобуваються у професійному середовищі на щорічних тривалих практиках-стажуваннях в органах державної (публічної) влади – Національне агентство державної служби України, Національний банк України, Київська міська державна адміністрація та інші. Це дозволяє нашим випускникам отримати перше високооплачуване місце в органах державної влади.

Не втратьте свій шанс! Подавайте заяви на вступ на спеціальність Публічне управління та адміністрування до нашого Університету і Ви будете гарантовано навчатись у 2021 році.