Кафедра публічного управління та адміністрування запрошує на навчання!

17:10, 30-09-2021

Вибір професії – складне і відповідальне завдання. У цьому процесі завжди постає ключове питання – як серед безлічі спеціальностей, які пропонує освітній ринок, обрати ту, яка допоможе здобути знання і, головне, навички, що будуть актуальними в усі часи.

Сьогодні українське суспільство має високий запит на молодих лідерів, професійних та прогресивних громадських і державних діячів. Саме таку можливість дає навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій. На кафедрі Публічного управління та адміністрування створені всі умови для всебічного розвитку і підготовки молодих фахівців з державного управління.

Місія кафедри – підготовка нової генерації висококваліфікованих і професійно мобільних фахівців для сфери публічного управління та адміністрування, які  здатні чесно служити своєму народу. Кафедра розробила інноваційну програму навчання і надає студентам компетенції, які дозволять ефективно працювати як на державу, так і з державою, а також здійснювати дослідницьку діяльність у будь-якій суміжній сфері.

Стратегія навчання включає:

1. застосування різноманітних методів навчання (проведення тренінгів, командну роботу, залучення мультимедійних засобів);
  2. вивчення професійної англійської мови за авторською програмою та з використанням сучасних методик;
  3. опанування навичок управлінської культури, ораторської майстерності, специфіки ведення переговорів;
  4. забезпечення контактів з потенційними роботодавцями – представниками органів державної влади та бізнес-спільноти, зустрічі з якими відбуваються на постійній основі;
  5. підготовку до участі у програмах стажування за фахом.

Отже, ті, хто обере роботу на державній службі, володітимуть комплексом правових та економічних знань, будуть ознайомлені з практичною діяльністю органів державної влади та підготовлені до проведення структурних реформ. І головне, доки існуватиме людина, суспільство, держава – ця спеціальність і фахівці цього напряму завжди будуть користуватись попитом та завжди знайдуть застосування своїм знанням!