Нові перспективи для магістрантів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

15:11, 12-10-2021

12 жовтня 2021 року завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, к. філос. н., доцент С.М. Петькун та викладачі кафедри взяли участь в обговоренні питання проведення у 2021 році єдиного державного кваліфікаційного іспиту для атестації осіб, які здобувають ступінь магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», організованому Національним агентством України з питань державної служби спільно з Генеральним директоратом фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України у рамках проведення засідання Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад при НАДС.

У ході засідання обговорювалася низка питань щодо цьогорічного пілотного проекту – проведення державної підсумкової атестації для випускників-магістрів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у вигляді єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Сподіваємося, нововведення принесе позитивний результат для держави в цілому, а наші магістранти достойно виконають роль «першопрохідців» й успішно складуть випускний іспит!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.