Знайди себе на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій

15:11, 27-10-2021

Запрошуємо здобути освіту на рівні бакалавра та магістра!

Вибір професії – це важливий етап в житті людини, адже більшу частину свого життя ми присвячуємо саме роботі. І ефективність кожного залежить саме від того, наскільки людині комфортно і приємно займатися тією чи іншою справою. Погодьтеся, адже працювати «в кайф» завжди приємніше, ніж сидіти на роботі «від дзвінка до дзвінка» і рахувати дні до відпустки.

Наша команда висококваліфікованих кадрів науково-педагогічного складу кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій впевнена, що коли займаєшся справою до душі, набагато простіше досягати професійних і особистих здобутків.

На жаль, сьогодні, існує поширене явище, коли батьки вирішують, яку спеціальність обрати їхній дитині. Спираючись на особистий досвід і світогляд, вони вважають, що можуть спрогнозувати не тільки майбутнє дитини, але і ринок праці, тому іноді всупереч побажанням наполягають на тому, щоб дитина подавали документи на спеціальності, за якими працюють самі. Так, звичайно до думки батьків обов’язково треба дослухатися, але майбутнім абітурієнтам треба замислитись ще й над тим, яка спеціальність є затребуваною...

Часто старшокласники при виборі професії не зважають на власні бажання, бо не зовсім розуміють, що собою становить професія їхньої мрії, і які навички потрібні для того, щоб досягти в ній успіху. Саме тому кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій надає можливість школярам, ще до вступу, краще зрозуміти спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» через профорієнтаційні методики, «школу лідерства», практику разом зі студентами кафедри в органах влади, що, звичайно, дозволяє визначитися зі своїм покликанням у майбутньому.

Україна – молода держава, для її розбудови необхідно багато спеціалістів у різних сферах життєдіяльності країни, але цими сферами необхідно управляти, тому спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» займає найвищий щабель серед усіх спеціальностей.

281 «Публічне управління та адміністрування» – це не просто спеціальність, а й багатогранна освіта, якою людина може користуватися все життя у різних сферах, будувати кар’єру на державній службі та отримувати достойну заробітну плату!

Отже, якщо ТИ дійсно хочеш отримати заповітну освіту своєї мрії,
ТОБІ – до нас,
в Державний університет телекомунікацій
на кафедру публічного управління та адміністрування,
де студенти та викладачі нададуть консультації найвищої якості
з питань вступу та допоможуть з’ясувати, як досягти поставленої мети!

Обрана спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» обов’язково відповідатиме ТВОЇМ запитам та вимогам, адже вона міждисциплінарна та затребувана!

Державний університет телекомунікацій,
кафедра публічного управління та адміністрування
відкриють перед ТОБОЮ ДИВОВИЖНІ МОЖЛИВОСТІ!

Чекаємо на ТЕБЕ!