Щотижневе мовне тестування аспірантів

16:02, 11-02-2016

5 лютого 2016 року відбулося щотижневе мовне тестування у навчальних групах з числа аспірантів першого та другого року навчання, які утворені у відповідності до Наказу ректора Університету для поглибленого вивчення ними англійської мови.

Оцінено прогрес у засвоєнні навчального матеріалу за чотирма основними базовими вміннями та навичками: з говоріння, аудіювання, читання та письма.

За результати мовного тестування проведено розбір помилок, надано відповідні пояснення та методичні рекомендації щодо покращення аспірантами рівня володіння іноземною мовою та досягнення ними необхідного рівня мовленнєвої компетенції.