Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти” (WORLD EDU)

11:28, 16-03-2017

16-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Планується участь представників багатьох країн.

Робочі мови – українська і англійська.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У програмі виставки:

• Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій.
  • Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
  • Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
  • Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
  • Конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.
  • Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів і студентів.
  • Вступна кампанія 2017 року в Україні та за кордоном.

Офіційний сайт виставки – http://www.vsosvita.com.ua/