ПРИВІТАННЯ ПАРТНЕРАМ З “PEARSON-ЦЕНТРУ”!

16:03, 11-05-2017

Привітання із 20-річчям роботи в Україні нашим партнерам-фахівцям Міжнародного освітньо-методичного Центру “Pearson”/Dinternal Book (Британські книги).

• Пірсон (Pearson, колишній Longman) – один з світових лідерів у сфері надання освітніх послуг, серед яких широко відомі у всьому світі навчальні посібники, програми та мовні тести.
  • Пірсон має представництва у 85 країнах світу і має у складі більше ніж 100 компаній, пов’язаних з освітою.
  • Фахівці Пірсону вже 20 років працюють в Україні. Кафедрою іноземних мов ДУТ налагоджено постійну співпрацю з Пірсоном з 2016 року. Результатом цього є: впровадження в навчальний процес університету кращих англійських підручників “English for IT”; налагодження методичного супроводження навчання; підвищення кваліфікації НПП кафедри ІМ ДУТ.
  • В квітні-травні 2017 року представники кафедри ІМ ДУТ брали активну участь у ювілейних науково-методичних заходах, організованих Пірсон Центром.

Детальну інформацію подано на сайтах: