ВСТУПНИКАМ в магістратуру з дисципліни “Іноземна мова” (2017 р.)

17:44, 12-06-2017

В період з 25.07.2017 по 08.08.2017 в ДУТ буде проведено вступні іспити в магістратуру.

1. В лексико-граматичному тесті – 50 контрольних завдань (запитань).
  2. За змістом контрольні завдання відповідають програмному матеріалу англійської мови (галузева термінологія – ІТ, телекомунікації) в межах мовного рівня В2.
  3. Контрольні завдання – множинного вибору (потрібно зробити вибір – відповідь з чотирьох варіантів).
  4. Зразок виконання одного контрольного завдання:
  • Mary was also interested in technology and _____ several scientific tools to help her with her work.

A did

B experimented

C invented

D learnt

(Вірна відповідь – С invented)

1. Рекомендації вступникам щодо підготовки:
  • повторити потрібний лексичний і граматичний матеріал;
  • відпрацювати (потренувати) виконання подібних тестів;
  • налаштуватись на інтенсивне виконання вищезазначених завдань в умовах обмеженого часу на це.