Тренінг для екзаменаторів міжнародного іспиту Pearson Test of English

16:28, 22-11-2017

Співпраця з міжнародними освітніми організаціями вже давно стала відмінною рисою кафедри іноземних мов. Участь представників кафедри іноземних мов 18 листопада 2017 року у тренінгу для майбутніх екзаменаторів міжнародного іспиту Pearson Test of English не стала виключенням.

Pearson Tests — це мiжнароднi екзамени з англiйської мови для носiїв iнших мов. Pearson Language Tests видають мiжнароднi сертифiкати з англiйської мови відповідно до рівнів володiння англiйською мовою, встановлених Радою Європи, рівня В2 зокрема.

Одноденний восьмигодинний тренінг для викладачів англійської, які планують стати сертифікованими екзаменаторами Pearson Test of English, провели представники Британської Ради в Україні, Pearson та Dinternal-Books. Тренінги організували та провели міжнародні експерти, досвідчені викладачі та сертифіковані екзаменаториМайкл Хадсон, Наталія Савченко та Анна Тимофієва.

Протягом дня учасники змогли детально ознайомитись з форматом міжнародного іспиту, отримати детальну інформацію щодо міжнародних стандартів оцінювання, обмінятись досвідом викладання англійської мови.