Про участь представників ДУТ в конференції Пірсон-Центру

14:44, 30-11-2017

Представники ДУТ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції – “English Forum 2017 programme – New Generation Education: Informed Teaching, Enhanced Learning”.

Захід було організовано і проведено міжнародним науково-освітнім Центром Пірсон-Дінтернал (Pearson-Dinternal) 2-3 листопада 2017 на базі КНТЕУ в рамках відзначення 20 років плідної праці компанії Пірсон в Україні.

В конференції взяли участь представники 3 країн та десятків ВНЗ України. На пленарних засіданнях і у роботі секції було розглянуто багато актуальних питань теорії і практики іншомовної підготовки з англійської мови в ВНЗ України і світу. Детальна інформація є в справах кафедри ІМ ДУТ, а також буде подано в подальшому в декількох науково-методичних повідомленнях кафедри ІМ.

Представники ДУТ взяли активну участь в роботі конференції.

По-перше, НПП кафедри брали участь у розгляді низки різноманітних питань: особливості рівневої мовної підготовки; особливості перевірки, оцінювання і сертифікації англійської мови; результативний досвід викладання ІМ; шляхи підвищення ефективності процесу навчання англійської мови та ін.

По-друге, одним з елементів роботи першої секції конференції виявлено виступ завідувача кафедри ІМ, к.п.н., доцента Семенова Ю.М., “ЕLT and Cutting Edge Technologies”.

Але, ймовірно, найбільш вражаючим для учасників конференції було те, що разом з завідувачем кафедрою виступали студенти ДУТ: Максим Білоус (КІД-12), Оксана Гіря (ПУД-11), Ростислав Кравченко, Тимофій Олійник (СД-12) та Ілля Варенья (ТСД-11).

Вони повідомили про власні індивідуальні прийоми самонавчання англійської мови.

Виступи наших студентів були діловими, логічними, корисними, цікавими і відрізнялись якісним вживанням англійської мови.

Бажаємо нашим студентам подальших удач і натхнення!