Про залучення студентів 1 курсу до проведення практичних занять з англійської технічної мови

10:51, 12-12-2017

08 грудня 2017 року в Державному університеті телекомунікацій цікаво пройшов День місцевого самоврядування (коли викладач наділяє деякими повноваженнями на занятті обраного студента).

Чудову змогу перевірити свої організаторські здібності в ролі викладача отримали студенти Каленський Юрій (гр. БСД-12) та Захаренков Андрій (гр. БСД-13), які під керівництвом старшого викладача кафедри Іноземних мов Зіненко Алли Іванівни провели практичні заняття з іноземної мови для студентів своїх груп.

Темою занять було «Обслуговування клієнтів» («Customer service»), що тісно пов'язано з їхньою майбутньою професією. Заняття проводились за чітко розробленим планом (студентам був наданий опорний конспект), складеним відповідно до навчальної та робочої програми з дисципліни. Виклад матеріалу проводився послідовно, на належному рівні.

Студенти вправно володіли лексикою, вміло виконували вправи по темі та вели діалогічне мовлення. Під час виконання вправ студенти не тільки узагальнювали свої знання, а й отримали задоволення від «особливого» заняття.

На парах були присутні керівник занять та завідуючий кафедрою Іноземних мов Семенов Юрій Миколайович, який наголосив на тому, що особливістю таких занять є не тільки підвищення рівня оволодіння технічною іноземною мовою, а й те, що студенти вчаться ставитись з пошаною один до одного, злагоджено працювати в колективі та бути толерантними.