Де покращити навички володіння англійською мовою та розширити світогляд (безкоштовні можливості для студентів)

18:08, 19-04-2018

В рамках навчального плану Державного університету телекомунікацій кафедрою іноземних мов ведеться поза аудиторна робота, направлена на вдосконалення навичок володіння іноземною мовою та розширення загальної ерудиції студентів.

В межах зазначеної роботи,  доцентом кафедри іноземних мов Криловою-Грек Юлією Михайлівною, була організована екскурсія для студентів другого курсу (групи ПД-22, МНД-21, УБД-21) до центру американської культури, освіти й інформації.

Американський дім організовує широкий спектр безкоштовних заходів, у тому числі семінари, кіновечори, дискусійні клуби, мистецькі виставки, концерти.

Під часу візиту, для студентів була проведена екскурсія, на якій вони ознайомилися з можливостями, які надає Американській дім для покращення рівня володіння іноземною мовою та зонами коворкінг, де вони можуть  читати, працювати та створювати моделі на 3D принтері. Також студентам розповіли про заходи, які проводяться  в America House. Після екскурсії студенти відвідали лекцію про певні аспекти навчання у США, а потім були запрошені на відкриття виставки «Breath» молодої української художниці Аліни Комісар.

Американський дім створює можливості для соціальної взаємодії,  розвитку та  вдосконалення мовленнєвих навичок на спеціальних заходах, ознайомлюючи відвідувачів із культурою, мистецтвом та  освітніми можливостями у рамках обміну досвідом між двома країнами.