Десять інновацій, які змінили викладання англійської мови. Частина 1

15:14, 11-05-2018

Методи викладання іноземної мови постійно розвиваються, особливо разом з досягненнями в галузі технологій. Але які зміни мали найбільший вплив на викладачів за останні роки? Ось що, очевидно, є основними інноваціями.

1. Цифрові платформи

Коли ми обговорюємо інновації, ми миттєво думаємо про Інтернет та про те, що ми можемо робити в Інтернеті. Facebook та особливо Edmodo створюють безпечне онлайн-середовище для викладачів та студентів при підключенні та є популярними серед викладачів. Інструменти на основі Cloud, такі як Google Docs, також стали незамінними. Перелік цифрових платформ великий і постійно зростає. Мультимедійний посібник, Digital Video від Nik Peachey, може допомогти викладачам орієнтуватися в складному світі цифрових ресурсів, надаючи змогу створювати уроки та курси з різних цифрових інструментів.

2. Інтернет-банк

Використання Інтернет-банку (corpora)  – великої колекції текстів - тепер більш доступної в Інтернеті, надає викладачам доступ до інформації про те, як мова використовується в автентичних текстах та усній мові.

3. Безперервний професійний розвиток Online та глобальна викладацька

Поява Інтернету та зростання соціальних мереж, безумовно, дозволили викладачам англійської мови з усього світу створювати онлайн-спільноти, які працюють як глобальна викладацька (global staffroom), мережа професіоналів, які можуть запропонувати поради, підтримку та ідеї.

(К. С. Чонг. Матеріали сайту British Council)

Є доцільним використанням визначених підходів і у процесі самонавчання ІМ.